Vuković: Nie chcieliśmy ryzykować z Novikovasem, miał drobne problemy z oddychaniem

Legia Warszawa - Wisła Kraków, 27.10.2019 / fot. Mikołaj Barbanell

– Początek meczu był niemrawy. Na zbyt wiele pozwoliliśmy Koronie, która pokazała, że jest dość pewna siebie po ostatnich trzech meczach. Później, po bramce Luquinhasa, mecz zdecydowanie był pod naszą kontrolą – powiedział Aleksandar Vuković.

Legia Warszawa rozgromiła na własnym stadionie Koronę Kielce (4:0). Już na samym początku meczu Arvydas Novikovas miał problemy z oddychaniem i zmuszony był zejść z murawy – Trudno w tej chwili powiedzieć, czy będzie gotowy na mecz z Górnikiem Łęczna. Nie chcieliśmy ryzykować, miał drobne problemy z oddychaniem. Dzisiaj przejdzie on badania – tłumaczy. – Korona to rywal, który w ostatnich trzech meczach nie stracił bramki. Nie spodziewałem się dziś łatwego spotkania. W drugiej połowie zagraliśmy bardzo solidnie i nie pozwoliliśmy rywalom na zbyt wiele, a sami dążyliśmy do strzelenia kolejnych goli – dodał.

We wtorek w ramach 1/8 Totolotek Pucharu Polski Legia Warszawa zagra na wyjeździe z drugoligowym Górnikiem Łęczna. To kolejne spotkanie, w którym nie możemy popełnić błędu. Od początku do końca musimy być maksymalnie skoncentrowani – mówi Vuković. – Jutro jest trening regeneracyjny. Będziemy wiedzieli więcej. Nastąpi kilka zmian: nie wystąpi Igor Lewczuk, który zawieszony jest za kartki, zmiana nastąpi również w bramce – zakończył szkoleniowiec “Wojskowych”.

źródło: legia.com / własne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *