Vrdoljak uprawniony do gry w Wiśle Płock!

Paweł Maul (Piłkarski Świat)

Chorwacki pomocnik Ivica Vrdoljak został uprawniony do gry w barwach Wisły Płock – informuje Lotto Ekstraklasa.

33-letni defensywny pomocnik od 2010 roku gra w Polsce. Przez 6 lat przywdziewał barwy warszawskiej Legii, w barwach której zdobył dwa mistrzostwa Polski i cztery puchary krajowe. W maju ubiegłego roku przez problemy zdrowotne przestał jednak pojawiać się na boisku. Lekarze w przypadku dalszego grania wróżyli mu resztę życia na wózku inwalidzkim. Długie miesiące walki o powrót do zdrowia pozwoliły mu kilkukrotnie spróbować wrócić do treningów, jednak sytuacja z bólem w kolanie się powtarzała. W międzyczasie dobiegł końca jego kontrakt z Legią i Ivica został wolnym zawodnikiem. Gdy wydawało się, że porzuci piłkę, we wrześniu tego roku, ku zaskoczeniu wszystkich, podpisał kontrakt z beniaminkiem Ekstraklasy – Wisłą Płock.

Upór i determinacja Chorwata pozwoliły mu doprowadzić do tego, że znów otrzymał pozwolenie na grę, co potwierdziły dzisiaj władze ligi.

Tak więc w najbliższym czasie powinniśmy znowu ujrzeć Vrdoljaka na polskich boiskach. Życzymy zdrowia i powrotu do formy prezentowanej w barwach “Wojskowych”.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.