Van Aanholt gotów do gry, problemy z sercem niegroźne

www.express.co.uk

Boczny obrońca Sunderlandu Patrick van Aanholt podkreślił, że nie ma żadnych kłopotów ze zdrowiem, po tym jak został odsunięty od składu tuż przed rozpoczęciem spotkania z Tottenhamem w ostatnią niedzielę. Holender został zastąpiony przez Jasona Denayera krótko przed pierwszym gwizdkiem. 

Było wiele spekulacji na temat powodu takiej decyzji Davida Moyesa, jednak Szkocki menedżer poinformował we wtorek, że van Aanholt został odsunięty od składu, po tym jak klub otrzymał wyniki badań kardiologicznych 26-latka. Wyniki zostały przekazane Sunderlandowi przez niezależnego biegłego kardiologa, który zalecił nie wystawianie holenderskiego obrońcy do składu Czarnych Kotów.

Od tego czasu Holender przeszedł jednak dalsze kontrole, które wykazały, że nie ma czym się martwić i van Aanholt będzie mógł zagrać już dziś, kiedy to Sunderland zmierzy się z QPR na Loftus Road w ramach rozgrywek Pucharu Ligi.

,,Byłem naprawdę zaskoczony tą sytuacją, ponieważ nie ma czym się martwić. W zeszłym tygodniu byłem chory, złapałem wirusa, który wkradł się do mojego ciała, możliwe że dotarł też do serca” – stwierdził były zawodnik Chelsea.

,,Musieliśmy wykonać badania, jednak zostały one zgłoszone do FA zbyt późno i musiałem usiąść na trybunach. Nie czułem w sercu nic, co mogłoby wydawać się groźne. Jestem zdrowy i gotowy do gry”

Źródło: SkySports.com


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *