Uli Hoeness chce pozostania Neuera w Monachium

bild.de

Uli Hoeness wyraźnie opowiedział się za przedłużeniem kontraktu z Manuelem Neuerem. – Byłbym bardzo szczęśliwy, gdyby Neuer pozostał w Bayernie przez kilka następnych lat – mówi honorowy prezydent „Bawarczyków”.

Kwestia przedłużenia umowy z Bayernem Monachium przez Manuele Neuera jest komentowana od kilku tygodni, zaś do mediów wyciekają szczegóły kontraktowe. Kością niezgody jest zwłaszcza długość kontraktu. Golkiper oczekuje pięcioletniego z roczną pensją 20 milionów euro, a klub jest wstanie zaproponować dwuletni. Kilka swoich groszy do dyskusji dorzucił Uli Hoeness, który nie kryje zachwytu nad reprezentantem kraju.Byłbym bardzo szczęśliwy, gdyby Manuel Neuer został w Bayernie przez kilka następnych lat, ponieważ nadal jest najlepszym bramkarzem na świecie.

Mistrzowie Niemiec porozumieli się z Alexandrem Nubelem z Schalke 04 Gelsenkirchen, który dostał zapewnienie przynajmniej dziesięciu meczów do rozegrania w kolejnym sezonie ligowym. Uważany jest za jeden z największych talentów na swojej pozycji.

źródło: kicker.de / własne


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.