Trenerska karuzela nadal się kręci! Pogoń z nowym szkoleniowcem

Wczorajszego wieczoru zarząd Pogoni Szczecin poinformował za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej o zwolnieniu ze stanowiska pierwszego trenera drużyny Jana Kociana. Dzisiaj wiemy już, że jego miejsce zajmie Czesław Michniewicz!

Kocian przypłacił swoim stanowiskiem porażkę “Portowców” z ostatnią drużyną T-Mobile Ekstraklasy, Zawiszą Bydgoszcz (1:2). Pochodzący ze Słowacji szkoleniowiec w 14 meczach na boiskach najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju zdobył zaledwie 16 punktów i decyzją zarządu klubu został zwolniony z funkcjo trenera szczecińskiego zespołu.

<em”>Po wyjazdowej porażce z Zawiszą Bydgoszcz w 26. kolejce T-Mobile Ekstraklasy Zarząd Klubu podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Kocianem. Włodarze klubu dziękują Janowi Kocianowi za pracę w Pogoni Szczecin oraz życzą powodzenia w dalszej karierze zawodowej” – czytamy w komunikacie klubu.

Miejsce Słowackiego trenera zajmie będący w ostatnim czasie na bezrobociu, Czesław Michniewicz. Nowy szkoleniowiec “Portowców” będzie miał okazję sprawdzenia swojej drużyny w czwartkowym meczu przeciwko Jagiellonii Białystok, z którą kiedyś współpracował. Pracował również m.in. z Lechem Poznań, Zagłębiem Lubin, Arką Gdynia, Widzewem Łódź, Polonią Warszawa i ostatnio z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

 

Źródło: własne/Pogoń Szczecin

 


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *