Towarzysko: Dwie bramki Jose Kante zapewniły zwycięstwo Legii Warszawa

Legia Warszawa - Wisła Kraków, 27.10.2019 / fot. Mikołaj Barbanell

Jose Kante zdobył dwa gole, które w konsekwencji pozwoliły warszawskiej Legii odnieść zwycięstwo w pierwszym meczu sparingowym z FC Botosani (2:1). Wszystkie brami padły w drugiej części.

W składzie lidera PKO Ekstraklasy zadebiutowali Mateusz Cholewiak oraz Piotr Pyrdoł, który został wykupiony z ŁKS-u Łódź. Dzisiejszy rywal legionistów zajmuje siódmą lokatę w rumuńskiej ekstraklasie. Kolejne starcie towarzyskie drużyna Aleksandra Vukovicia rozegra w niedzielę, a przeciwnikiem będzie Dynami Kijów. W sumie przed wznowieniem rozgrywek “Wojskowi” zagrają sześc gier towarzyskich.

Legia Warszawa – FC Botosani 2:1 (0:0)

Jose Kante 55′, 86′ – Marko Dugandzić 68′

Legia:

I połowa: Majecki – Stolarski, Wieteska, Lewczuk, Rocha – Gwilia, Martins – Cholewiak, Luquinhas, Novikovas – Kostorz

II połowa: Cierzniak – Vesović, Mosór, Astiz, Karbownik – Cafu, Antolić – Wszołek, Praszelik (69 Pyrdoł), Rosołek – Kante. Trener: Vuković.