Pedro Porro

Twitter: Sporting Lizbona

Pedro Porro to młody Hiszpan grający w Sportingu Lizbona. Jest jednym z największych talentów hiszpańskiej piłki jeśli mówimy o prawych obrońców, z którymi Hiszpania ma problem. Problem z prawą obroną ma też Tottenham, który zamierza ściągnąć do siebie talenty Portugalczyka.

Obecnym bocznym obrońcą „Kogutów” jest Doherty, który nie jest klasowym zawodnikiem. Taktyka Antonio Conte polega na grze trójką obrońców z wahadłowymi. Dokładnie taką samą taktyką gra Sporting Lizbona, obecny klub Porro. Zawodnik więc wie z czym je się fach wahadłowego, byłby świetnym wzmocnieniem składu włoskiego szkoleniowca.

Pedro Porro od małego marzył o występach w Premier League, tak więc jest zdecydowany na opuszczenie Portugalii i przeprowadzkę do Londynu. Jedyną barierą jest dogadanie się klubów. Sporting oczekuje bowiem wpłacenia klauzuli odstępnego zawodnika, która opiewa na 45 milionów euro. Wczoraj odbyły się rozmowy między klubami, będą kontynuowane w tym tygodniu. Taką informacje podał Fabrizio Romano.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x