To niewiarygodne! Chińczycy proponowali za Cristiano…

uefa.com

Rynek chiński wydaje się nie mieć ograniczeń. Kolejni piłkarze są wodzeni na pokuszenie, ale na szczęście nie wszyscy myślą wyłącznie o pieniądzach. Najlepszym przykładem jest Cristiano Ronaldo, który odrzucił niewyobrażalną ofertę z tamtego kierunku. 

Agent zdobywcy Złotej Piłki, Jorge Mendes, przyznał w rozmowie ze Sky Sports, że na jego stole wylądowała oferta od jednego z chińskich klubów opiewająca na… 300 mln euro! Tyle Real miałby zgarnąć za swojego gwiazdora, zaś on sam mógłby liczyć na zarobki rzędu ponad 100 mln euro za rok gry! CR7, znany ze swojej olbrzymiej ambicji, oczywiście grzecznie podziękował i nadal będzie cieszył swoją grą fanów w Europie.

Oni byli gotowi płacić mu ponad 100 mln euro za sezon gry. Pieniądze to jednak nie wszystko. Real Madryt jest jego życiem i nic się w tej kwestii nie zmienia – przyznał w rozmowie ze Sky Sports agent Portugalczyka.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.