goal.com


Młody zawodnik PSG opublikował na swoim Instagramie wpis, w którym potwierdził, że w trakcie zimowego okienka transferowego uda się na wypożyczenie.

Jednym z powodów, dla których Timothy opuści PSG jest fakt, iż nie dostaje on szans regularnej gry, a jak wiadomo w jego wieku aby móc się rozwijać jest to bardzo potrzebne. 18-latek na Parc des Princes trafił w 2014 roku, a do pierwszego zespołu paryżan włączono go kilka miesięcy temu, gdzie dotychczas zdołał rozegrać zaledwie sześć spotkań. Jak donoszą media, klubem do którego miałby trafić Timothy będzie Celtic. 

“Chciałem poinformować o decyzji, którą podjąłem razem z moją rodziną, Dotyczy ona zimowego wypożyczenia.

Przede wszystkim chcę podziękować fanom, którzy nieustannie mnie wspierają oraz całemu sztabowi szkoleniowemu za to, że mogę czuć się częścią rodziny. Ostatnie miesiące były dla mnie wspaniałe. Mimo że rzadko grałem, jestem wdzięczny za wszystkie możliwości, które otrzymałem. To otworzyło mi wiele drzwi. 

Jestem pewny, że zakończymy sezon z pucharem. Niech Bóg będzie z wami wszystkimi. Mam nadzieję, że po tych sześciu miesiącach będę gotowy na powrót na Parc des Princes i sprawię, iż będziecie dumni z bycia paryżanami”

https://www.instagram.com/p/Brz6Va9ATJL/


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.