Marca.com

Thiago Silva, obrońca Paris Saint Germain jest przekonany, że Cristiano Ronaldo będzie występował w barwach Mistrza Francji. Podczas ostatniego meczu Królewskich z Paryżanami, kamery przyłapały na rozmowie CR7 i trenera Laurenta Blanca. 

Ronaldo ma coraz gorsze stosunki z kibicami w Madrycie, co i raz słychać również plotki o napięciach Portugalczyka z klubem.  Thiago Silva zapewnia natomiast, że “gra z tak wspaniałymi piłkarzami to przyjemność. On jest najlepszym graczem na świecie. Jeśli nasi działacze go zechcą, szatnia powita go jeszcze przychylniej”.

Silva podkreśla również, że “CR7 jest znakomitym zawodnikiem, niezbędnym każdej drużynie świata, a już szczególnie PSG, w którym marzy się o wygraniu Ligi Mistrzów. Sądzę, że Ronaldo do nas przyjdzie. Nie wiem, o co chodziło z Blankiem, bo nikt o tym nie mówił, ale mam nadzieję, że ich rozmowa będzie miała pozytywne zakończenie. Po francusku Ronaldo już teraz mówi lepiej ode mnie. A za rok nie będzie miał już żadnych problemów z rozmowami z mediami”. 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.