Ghańczyk Abdul Aziz Tetteh występujący na co dzień w barwach poznańskiego Lecha przedłużył umowę z Kolejorzem do 2020 roku. 

Aziz Tetteh do Lecha trafił w czerwcu rok temu z greckiego Planitas. W zeszłym sezonie Ghańczyk rozegrał 38 spotkań w niebiesko-białych barwach. Jednak pomocnik poznańskiej lokomotywy dopiero w tym sezonie zdobył debiutanckiego gola w meczu z Pogonią Szczecin.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedłużenia tej umowy. Wiemy, że Tetteh jest najlepszym defensywnym pomocnikiem w naszej lidze. Mówił o tym ostatnio trener Bjelica, który na konferencji prasowej pochwalił nie tylko Aziza, ale też Łukasza. Wiedzieliśmy, że to dobry zawodnik. Mamy satysfakcję, że po transferze do Lecha potwierdził, że potrafi grać w piłkę na bardzo wysokim poziomie – mówi wiceprezes Lecha Poznań Piotr Rutkowski.

 – Czuję się świetnie z powodu podpisania nowego kontraktu. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy. Mam nadzieję, że nadal będę pomagał drużynie tak jak robiłem to do tej pory – powiedział po podpisaniu umowy pomocnik Kolejorza. – dodaje Ghańczyk.

Poprzedni kontrakt Tetteha wygasał w czerwcu 2018 roku. – Swoimi bardzo dobrymi występami zasłużył na lepszą umowę. Zaproponowaliśmy mu jej przedłużenie i cieszę się, że szybko doszliśmy do porozumienia. To ważny zawodnik dla naszego zespołu i wierzę, że będzie to potwierdzał kolejnymi meczami – przyznaje wiceprezes poznańskiego klubu.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *