T-ME: Przełamanie Jagi

W ostatnim meczu 14. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Jagiellonia Białystok wygrała z Lechem Poznań 2:0. Mecz zaczął się z 10-minutowym opóźnieniem, bowiem tuż przed wyjściem piłkarzy na murawę zgasły jupitery.

W 22. minucie pierwszą bramkę strzelił Hiszpan Dani Quintana, dla którego było to już czwarte trafienie w tym sezonie. Wynik meczu na 3. minuty przed końcem spotkania ustalił Dawid Plizga. Dla Jagi jest to pierwsza wygrana od 19 września (z Podbeskidziem w Bielsku-Białej), z kolei Kolejorz zanotował pierwszą porażkę od 20 września (w Poznaniu z Pogonią).

Jagiellonia Białystok – Lech Poznań (1:0)