T-ME: Podział punktów w Bełchatowie

W Bełchatowie miejscowy GKS podzielił się punktami z Górnikiem Łęczna w 18. kolejce spotkań T-Mobile Ekstraklasy. Wynik spotkania zakończył się takim samym rezultatem jak w 3. serii spotkań, kiedy to obie drużyny spotkały się 4. sierpnia w Łęcznej.

Gospodarze w ostatnim meczu przed własną publicznością w 2014 roku chcieli przełamać złą passę, która trwa od 3. listopada, kiedy to wygrali w meczu ligowym (1:0 w Białymstoku). W 3. ostatnich meczach zdobyli zaledwie jeden punkt (1:6 w bramkach).

Pierwszą bramkę w spotkaniu w 17. minucie strzelił Fiodor Cernych. Dla Litwina jest to siódma bramka w sezonie. Dziesięć minut później wyrównali gospodarze po golu Adriana Basty, dla którego było to drugie trafienie.

W ostatniej kolejce w tym roku podopieczni Kamila Kierasia zagrają we Wrocławiu ze Śląskiem, a “Duma Lubelszczyzny” podejmować będzie Legię Warszawa.

6.12.2014, godz. 15:30 GKS BEŁCHATÓW – GÓRNIK ŁĘCZNA 1:1 (1:1)
Gol0:1 17′ Fiodor Cernych
Gol1:1 27′ Adrian Basta

zolta kartka yellow cardAdam Mójta, Błażej Telichowski, Paweł Baranowski – Lukas Bielak, Filip Burkhardt, Tomislav Bożić