Stokowiec: Jestem zadowolony zarówno z gry, jak i z awansu do kolejnej rundy, bo to było najważniejsze

Stokowiec

Piotr Stokowiec / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

– Myślę, że rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie, dobrze utrzymywaliśmy się przy piłce, budowaliśmy grę i stwarzaliśmy sytuacje. To spotkanie było w dużej części pod naszą kontrolą. Tak chcemy grać. Jestem zadowolony zarówno z gry, jak i z awansu do kolejnej rundy, bo to było najważniejsze – powiedział Piotr Stokowiec po spotkaniu z Piastem Gliwice w ćwierćfinale Totolotek Pucharu Polski.

Lechia Gdańsk pokonała Piast Gliwice 2:1 w środowym spotkaniu 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski.

Mecz został rozegrany bez udziału publiczności. –  Mecze bez kibiców są “martwe”. Nie mieliśmy wsparcia, co zawsze jest handicapem dla gospodarzy. Pokazaliśmy jednak, że potrafimy się dobrze nastawić i skoncentrować na tym, co mamy robić. Zawodnicy stanęli na wysokości zadania. Byli zaangażowani, myśleli o grze. Dobrze to wszystko wyglądało, a nie jest łatwo się przestawić i odnaleźć w tej sytuacji. Tym większe brawa dla moich zawodników – skomentował szkoleniowiec Lechii.

W końcówce Piast pokazał, że jest solidną drużyną i cały czas trzeba mieć się na baczności, grając z tym zespołem. Dlatego też emocje były do samego końca – zakończył Piotr Stokowiec.

Źródło: lechia.pl/własne


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

1 thought on “Stokowiec: Jestem zadowolony zarówno z gry, jak i z awansu do kolejnej rundy, bo to było najważniejsze

  1. Lechia może zrobić niespodziankę i zdobyć PP. Widać, że drużyna dobrze czuje się w tych rozgrywkach. Niezwykle ważne będzie z kim przyjdzie się jej mierzyć w kolejnych etapach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *