Stępiński nie strzelił, jego drużyna przegrywa

PSG pewnie wygrywa u siebie z Nantes 2:0 i wskakuje na miejsce wicelidera Ligue 1

Strzelanie goli rozpoczął w 13 minucie Angel Di Maria, który jako pierwszy dopadł do bezpańskiej piłki znajdującej się 15 metrów przed bramką Riou. Argentyńczyk silnym technicznym strzałem nie pozostawił złudzeń bramkarzowi. Niestety 24 minuty później skrzydłowego PSG nie było już na boisku, ponieważ nabawił się kontuzji. Zastąpił go Hatem Ben Arfa.

Wynik spotkania zmienił się dopiero w 90 minucie. Rzut karny wykorzystał wprowadzony w 73 minucie, Jese Rodriguez.

Mariusz Stępiński zagrał 68 minut w barwach Nantes. Polak nie oddał żadnego strzału na bramkę. Według portalu Sofascore, został ocenianony na 6.2, co było najgorszą oceną indywidualną spośród wszystkich zawodników.

Grzegorz Krychowiak cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

PSG 2 – 0 Nantes