Sparingowy remis Śląska Wrocław z pierwszoligowcem

Po remisie z Wartą Poznań, podopieczni Jana Urbana po raz kolejny nie byli w stanie pokonać niżej notowanego rywala. Tym razem zespół z Wrocławia zremisował 2:2 z pierwszoligowym Chrobrym Głogów.

Bramki dla Śląska zdobyli Piotr Celeban oraz Ryota Morioka, natomiast dla Chrobrego trafiali Michał Michalec oraz Krzysztof Kaczmarek, który bramką w ostatnich minutach spotkania ustalił jego wynik. Spotkanie rozgrywane było Środzie Śląskiej.

Śląsk Wrocław 2:2 Chrobry Głogów (0:1)

0:1 43′ Michał Michalec

1:1 49′ Piotr Celeban

2:1 84′ Ryota Morioka

2:2 90′ Krzysztof Kaczmarek

Śląsk Wrocław: I POŁOWA: Kamenar – Repski, Wiech, Dvali, Zieliński – Grajciar, Łyszczarz, Roman, Engels – Idzik, Mervo.

II POŁOWA: Pawełek – Dankowski, Celeban, Dvali, Pawelec – Kokoszka, Morioka, Pich, Madej, Riera – Biliński

Chrobry Głogów: Janicki – Michalski, testowany, Michalec, Wawszczyk, Danielak, Kona, Gąsior, Napolov, Machaj M., Szczepaniak