Śląsk Worcław – rekord frekwencji!
Na obiekcie Śląska Wrocław podczas czwartkowego meczu podopiecznych Stanislava Levego z Sevillą FC padł rekord frekwencji! Na stadionie pojawiło się 41 995 kibiców.
Na Stadionie Miejskim zjawiło się w czwartkowy wieczór 41 955 kibiców. Jest to nowy rekord tego obiektu jeżeli chodzi o mecze Śląska. Wcześniejszy został ustalony w 2011 roku podczas meczu przyjaźni z Wisłą Kraków. Wtedy na trybunach pojawiło się 40 981 osób.
Jest to również jeden z najlepszych wyników frekwencji na polskich stadionach w ostatnich latach. Ostatni raz tak liczną publiczność w pucharach zgromadził mecz Lecha Poznań z Manchesterem City, który przy Bułgarskiej obejrzało 42 tysiące widzów.
Źródło: własne/WP
-

AktualnościAtalanta negocjuje z Nottingham Forest transfer Nicolo Savony. Ruch może otworzyć drogę do transferu Marco Palestre do InteruNowacki / 9 czerwca 2026, 12:16
-


AktualnościMichel Platini składa pozew w Paryżu przeciwko byłym działaczom FIFA, w tym Gianniemu InfantinoNowacki / 9 czerwca 2026, 11:54
-


AktualnościInfantino: Christian Eriksen jest przytomny po zasłabnięciu w towarzyskim meczu Danii z UkrainąNowacki / 8 czerwca 2026, 13:25
-


AktualnościFlorentino Pérez ponownie prezydentem Realu Madryt. Mourinho bliski powrotu na Santiago BernabéuNowacki / 8 czerwca 2026, 13:14
-

AktualnościZnamy składy na mecz Maroko - Norwegia. Podstawowe jedenastki obydwu drużyn (07.06.2026)Nowacki / 7 czerwca 2026, 20:27
-

AktualnościOficjalnie: wyjściowe składy na mecz Grecja - Włochy (07.06.2026)Nowacki / 7 czerwca 2026, 20:26
































