Śląsk ma nowego kapitana

przegladsportowy.com

Po serii dziesięciu meczów bez zwycięstwa trener Pawłowski postanowił zmienić coś w drużynie. Stwierdził, iż ma dość napastnika Marco Paixao w roli kapitana i na jednym z treningów mianował bramkarza, Mariusza Pawełka jako lidera drużyny.

Trener Śląska odpowiedzialny za zmianę na stanowisku kapitana stwierdził, iż 34-latek lepiej sprawdzi się w tej roli, uzasadnił swój wybór tym, że bramkarz wprowadza w szatni dobry nastrój i jest łącznikiem Polaków z obcokrajowcami grającymi w klubie. Po długiej serii spotkań, w których drużyna z Dolnego Śląska nie odniosła zwycięstwa szkoleniowiec Tadeusz Pawłowski postanowił wprowadzić coś nowego, aby “ożywić” swoich piłkarzy i wprowadzić z powrotem dobrą atmosferę do szatni.

Zastępcą Mariusza Pawełka w roli kapitana został obrońca, Piotr Celeban, a w radzie zespołu znaleźli się pomocnik Tom Hateley oraz obrońcy Mariusz Pawelec i Krzysztof Ostrowski. Miejsce w radzie drużyny z Wrocławia stracili natomiast 23-letni Tomasz Hołota oraz najlepszy napastnik Śląska, Marco Paixao. Zdaniem szkoleniowca, były pomocnik warszawskiej Polonii ma przed sobą jeszcze całą karierę, więc nie chce obarczać go dodatkowymi obowiązkami.

Jak dotychczas rolę kapitana Wrocławian od marca ubiegłego roku pełnił Portugalczyk Marco Paixao i najprawdopodobniej pozostałby nim gdyby włodarzy Śląska było stać na przedłużenie kontraktu napastnika, który wygasa już w czerwcu.

źródło: Przegląd Sportowy


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *