Słaby debiut Salamona, brak debiutu Recy w Serie A

facebook.com/CAGLIARICALCIO

W ostatnim meczu pierwszej kolejki sezonu Serie A doszło do meczu między Atalantą a Frosinone. Bartosz Salamon zadebiutował w beniaminku (wcześniej zagrał mecz w Pucharze Włoch) i rozegrał pełne 90 minut, lecz jego drużyna przegrała 4-0 i Polak nie będzie mógł zaliczyć tego meczu do udanych. Arkadiusz Reca nie miał okazji do debiutu i całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Frosinone na początku meczu miało okazje do strzelenia bramki, ale Camillo Ciano nie zdołał jej wykorzystać. Niestety zespół Salamona nie miał przez następnego 80 minut lepszej sytuacji i finalnie nie strzelili żadnej bramki. Drużyna z siedzibą w Bergamo wyglądało za to dużo lepiej i już w 14 minucie Alejandro Gomez skierował piłkę do siatki. Zawodnik ten strzelił jeszcze jedną bramkę i miało to miejsce w doliczonym czasie gry. Wcześniej golami popisali się także Mario Pasalić oraz Hans Hateboer. Arkadiusz Reca nie wszedł na boisko.