Skowronek: Gratuluję piłkarzom, sztabowi i kibicom. Jesteśmy jedną drużyną

Newspix / JAKUB GRUCA / FOKUSMEDIA.COM.PL / Na zdjęciu: Artur Skowronek

Na pomeczowej konferencji Artur Skowronek – szkoleniowiec Wisły Kraków – odniósł się do wydarzeń oraz wyniku spotkania. Biała Gwiazda pokonała Jagiellonię Białystok aż 3:0! 

Ogólna ocena: Cieszę się, że piłkarze potwierdzili ten mój wczorajszy spokój, oni też byli bardzo spokojni i pewni tego co zrobili na okresie przygotowawczym. Chce pogratulować piłkarzom intensywności tego meczu, o nim myśleliśmy właśnie na początku przygotowań. Na pewno tym bieganiem, charyzmą i zorganizowaną pracą cały zespół zapracował na te trzy punkty. Cieszę się, że piłkarz pokazują swoją jakość, którą mieli zawsze, robimy wszystko, żeby to coraz szerzej pokazywać. Wiemy, że jesteśmy dalej w trudnej sytuacji, dziś jest tylko chwila, aby się nacieszyć i już następnego dnia kolejna dawka mocnej pracy, żeby taki efekt był widoczny w następnych tygodniach. Gratuluję piłkarzom, sztabowi i kibicom, którzy pokazali charakter i serce dla tego klubu. Widać, że jesteśmy jedną drużyną – rozpoczął.

Kontuzja Heberta: Już przed przerwą mogło dojść do zmiany, ale wytrzymał bo chciał pomóc. Ma problemy z łydką, zobaczymy jutro rano na badaniach co dalej z nim będzie – dodał.

Turgeman w pierwszym składzie: Wiedzieliśmy kto do nas przychodzi, wiemy, że jest gotowy do pracy od początku i zespół też to zauważał. Naturalnie drużyna przyjęła tę decyzję – wyjaśnił.

Mniejsza intensywność w środku meczu: Jagiellonia to bardzo dobry zespół, nie przypadkowo, że ten klub ma bardzo wysokie aspiracje. Mieliśmy trudny moment, ale byliśmy na niego przygotowani. Cieszę się, że te strzały były przyblokowane, że wygraliśmy presję – zakończył.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi