Siedem bramek i zwycięstwo Wisły Kraków w sparingu

Wisła Kraków wygrała mecz towarzyski ze Steauą Bukareszt 4:3. Mecz był rozgrywany w Turcji, a jeszcze do 89 minuty Biała Gwiazda przegrywała 2:3.

Steaua Bukareszt to wicelider rumuńskiej ekstraklasy, więc wiadomym było, że ten mecz nie będzie należał do gatunku łatwych dla ekipy z Polski. Rumuni wyszli na prowadzenie w 18 minucie po trafieniu Gabriela Tamasa, jednak już 5 minut później wyrównał Ondrasek. Do przerwy było 2:1 dla rywali Wisły, a drugą bramkę dla swojej ekipy zdobył Denis Alibec. Rumun trafił do bramki również w drugich 45 minutach, wyprowadzając Steauę na dwubramkowe prowadzenie. Co ciekawe Alibec mógł skompletować hat-tricka, ale w pierwszej połowie nie trafił karnego. Od 72 minuty, Wisła zaczęła prawdziwy comeback zapoczątkowany przez trafienie Popovicia. W ostatnich dwóch minutach spotkania, Wiślacy kolejne dwa razy trafili do siatki. Najpierw gola na remis zdobył Brożek, a zaraz po nim skrzydłowy, Patryk Małecki zapewnił zwycięstwo ekipie z Krakowa.