Serie A: Crotone pokonało Parmę. Arkadiusz Reca z asystą

Arkadiusz Reca

Arkadiusz Reca / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

W meczu inaugurującym 14. kolejkę Serie A, Crotone pokonało na własnym stadionie Parmę 2:1 (2:0). Asystę przy pierwszym golu dla gospodarzy zaliczył Arkadiusz Reca.

Wtorkowy mecz lepiej rozpoczął zespół gospodarzy, który wyszedł na prowadzenie w 24. minucie. Junior Messias otrzymał prostopadłe podanie od Arkadiusza Recy, wbiegł w pole karne i strzałem w lewy dolny róg bramki pokonał bramkarza. Dwadzieścia minut później kolejną bramkę w tym spotkaniu zdobył Junior Messias, który przelobował źle ustawionego bramkarza. Parmę stać było tylko na bramkę honorową. W 57. minucie Cordaza strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pokonał Juraj Kucka.

Cały mecz w barwach gospodarzy rozegrał Arkadiusz Reca.