Sergi Roberto na dłużej w Barcelonie?
Sergi Roberto jest wychowankiem Barcelony. Ceni się go głównie za oddanie klubowi oraz uniwersalność jeśli chodzi o pozycje. Zagra na skrzydle, w obronie oraz w środku pola. Dostaje jednak coraz mniej minut, a jego kontrakt kończy się w czerwcu.
Wszystko jednak wskazuje na to, iż Hiszpan podpisze nowy kontrakt z Blaugraną. Takie informacje podaje Fabrizio Romano. Wszystko ma być już formalnością. Jeden z kapitanów Barcelony prawdopodobnie obniży swoją pensję. Kontrakt zostanie przedłużony o tylko rok. Także w przyszłym sezonie znów będzie musiał myśleć o swojej przyszłości.
W obecnym sezonie La Liga zagrał w tylko 9 meczach. Mimo tego ma niezłe liczby jak na liczbę spotkań, zdobył 2 gole i zaliczył asystę. Wszystko przez jego kontuzje, ma już 30 lat i powoli mięśnie odmawiają posłuszeństwa. Przez uraz uda opuścił prawie pół roku gry, a chwile potem doznał kolejnego urazu.
Nie mógł więc pokazać pełnie swoich możliwości. Zawodnik znany ze swojej bramki przeciwko PSG może być pewny, iż nie będzie pierwszoplanową postacią Xaviego. Jednak nigdy nie będzie narzekał na brak gry, tak więc będzie świetnym piłkarzem do rotacji.
-

AktualnościAl-Hilal przygotowuje ofertę za Luisa Díaza. Bayern Monachium nie chce go sprzedawać










Michał Bosak / 28 lipca 2026, 13:03
-

AktualnościKarim Benzema niezadowolony w Al-Hilal. Francuz domaga się ważnej roli










Michał Bosak / 24 lipca 2026, 13:46
-

AktualnościCristiano Ronaldo pojedzie do Madrytu na leczenie po poważniejszej kontuzjiWojciech Nowacki / 6 marca 2026, 15:37
-

AktualnościOficjalnie: Bayer Leverkusen ma nowego trenera!Wiktor Palmowski / 26 maja 2025, 19:26
-

Ligi zagraniczneOficjalnie: Bogusz zagra dla meksykańskiego klubu

Kamil Gieroba / 25 stycznia 2025, 22:36
-

AktualnościFinał Superpucharu Hiszpanii: Barcelona rozjeżdża Real, mnóstwo goli. Czerwona kartka Szczęsnego, bramka Lewandowskiego (WIDEO)Karol Świderek / 12 stycznia 2025, 23:25







































