Serge Aurier w kręgu zainteresowań AC Milanu

20minutes.fr

AC Milan przygotowuje się na radykalną zmianę jeżeli chodzi o transfery. Kilka ostatnich sezonów to brak wielkich gwiazd jeżeli chodzi o klub z Mediolanu.  Serge Aurier może być zawodnikiem od którego klub zacznie budowę dawnej potęgi. 

Wszystko ma rozpocząć się już latem, dzięki Chińskiemu inwestorowi. Jak informuje L’Equipe, klub jest bardzo zdeterminowany by pozyskać prawego obrońcę Paris Saint-Germain.

Sam zawodnik informował niedawno, że nie chce wypowiadać się na tematy zmiany otoczenia aż do końca sezonu. Innym klubem, który także powalczy o Iworyjczyka jest FC Barcelona. Katalończycy regularnie wysyłają swoich przedstawicieli na Parc Des Princes i zamierzają kontynuować rozmowy z agentami gracza po Pucharze Narodów Afryki.

Paryżanie są skłonni sprzedać zawodnika, jeżeli oczywiście cena będzie odpowiednia. Thomas Meunier wciąż zaskakuje dobrą grą, a Youssouf Sabaly właśnie przedłużył kontrakt do 2020 roku. Na tę chwilę odejście Auriera jest wręcz pewne, możemy przeczytać w Les Parisien.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *