Selekcjoner Bośni: Możliwe, że Lewandowski jest obecnie najlepszym piłkarzem w Europie

www.nfsbih.ba

Duszan Bajević po meczu z Polską zakończy pracę w roli selekcjonera reprezentacji Bośni i Hercegowiny. 71-latek podał się do dymisji, po tym jak odpadł w barażach o EURO 2020 z Irlandią Północną.

Moim celem jest teraz jak najlepsze zakończenie pracy z reprezentacją. Swoim piłkarzom zawsze mówię, że grając w zespole narodowym, muszą dawać z siebie wszystko. W środę będziemy chcieli osiągnąć korzystny wynik przeciwko mocnemu rywalowi. I po tym meczu przekażę drużynę nowemu trenerowi – mówi Bajević. –  Uważam, że mamy dobrych szkoleniowców, którzy mogą z powodzeniem prowadzić reprezentację, a ja będę gotowy do pomocy. W czasie dwóch ostatnich meczów nasi zawodnicy pokazali wielka odpowiedzialność. Musimy iść do przodu – dodał.

Trener przyznał, że spodziewa się innego spotkania, kiedy ulegli (1:2) po golach Kamila Glika i Kamila Grosickiego. – Wiem, że czeka nas trudne zadanie, ale mamy solidnych zawodników, na których musimy liczyć. Zostało nam tylko zagrać z Polską jak najlepiej i pozostać w Dywizji A. Zrobimy wszystko, co musimy zrobić. Jaki osiągniemy wynik, to już inna kwestia – przekonuje. Największe zagrożenie widzi ze strony Lewandowskiego, który po starciu z Włochami był mocno poobijany.

– Możliwe, że Lewandowski jest obecnie najlepszym piłkarzem w Europie. Na pewno będziemy mieć z nim problemy. Spróbujemy jednak zagrać przeciwko niemu i Polakom tak, aby wygrać. Mamy oczywiście ogromny szacunek do rywala  – zakończył Duszan Bajević.

źródło: laczynaspilka.pl / własne


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *