Juventus pokonuje na własnym boisko, niżej notowane Sassuolo 1:0. Gra Bianconerich pozostawia wiele do życzenia, natomiast uwagę należy zwrócić na bramkę Paula Pogby, która dała gospodarzom 3 punkty.

Stara Dama zgromadziła już 11 punktów przewagi nad zespołem Romy. Pierwszy raz w tym sezonie wystąpił Andrea Barzagli, który zmagał się z kontuzją.

Pierwsza połowa nie przyniosła nam większej ilości emocji. Obie drużyny grały zachowawczo i poza strzałem w 20. minucie Carlosa Teveza, który mógł otworzyć wynik spotkania, niestety nie było wiele sytuacji strzeleckich.

Obraz gry w drugiej części spotkania nie uległ wielkiej zmianie, choć to gospodarze wyglądali groźniej pod bramką rywala. Juventus objął prowadzenie pod koniec spotkania. W 82. minucie dał o sobie znać Paul Pogba, Reprezentant Francji otrzymał podanie o Simone Pepe i strzałem sprzed pola karnego umieścił piłkę w bramce.