Samuel Umtiti znów kontuzjowany

Samuel Umtiti

Zdjęcie: medium.com/

Obrońca FC Barcelony, Samuel Umtiti nabawił się urazu niedługo po tym, jak zawodnicy mistrza Hiszpanii wrócili do treningów.

W ostatnią środę zawodnicy FC Barcelony wrócili do swojego ośrodka treningowego. Pierwszy raz po około dwóch miesiącach od wstrzymania ich z powodu epidemii koronawirusa. Katalończycy zostali od razu przebadani na jego obecność w organizmie i jak informują hiszpańskie media, wszystkie wyniki okazały się negatywne.

Jednak nie media, a sama Barcelona, ma negatywne wieści dla swoich kibiców. W piątek piłkarze Barcy rozpoczęli indywidualne treningi i mamy ich pierwszą ofiarę. Samuel Umtiti już na drugich takich zajęciach doznał kontuzji mięśnia płaszczkowatego w prawej nodze. Oznacza to nawet i trzytygodniową, przymusową pauzę. Dla francuskiego obrońcy to już trzeci uraz w tym sezonie.

Możliwe, że nie będzie to jedyny taki uraz wśród piłkarzy z LaLiga. Długi przestój bez treningów ani meczów, po którym rozpocznie się maraton spotkań w towarzystwie hiszpańskiego lata może być sporym wyzwaniem dla ich organizmów.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.