Samuel Umtiti znów kontuzjowany
Obrońca FC Barcelony, Samuel Umtiti nabawił się urazu niedługo po tym, jak zawodnicy mistrza Hiszpanii wrócili do treningów.
W ostatnią środę zawodnicy FC Barcelony wrócili do swojego ośrodka treningowego. Pierwszy raz po około dwóch miesiącach od wstrzymania ich z powodu epidemii koronawirusa. Katalończycy zostali od razu przebadani na jego obecność w organizmie i jak informują hiszpańskie media, wszystkie wyniki okazały się negatywne.
Jednak nie media, a sama Barcelona, ma negatywne wieści dla swoich kibiców. W piątek piłkarze Barcy rozpoczęli indywidualne treningi i mamy ich pierwszą ofiarę. Samuel Umtiti już na drugich takich zajęciach doznał kontuzji mięśnia płaszczkowatego w prawej nodze. Oznacza to nawet i trzytygodniową, przymusową pauzę. Dla francuskiego obrońcy to już trzeci uraz w tym sezonie.
Możliwe, że nie będzie to jedyny taki uraz wśród piłkarzy z LaLiga. Długi przestój bez treningów ani meczów, po którym rozpocznie się maraton spotkań w towarzystwie hiszpańskiego lata może być sporym wyzwaniem dla ich organizmów.
-
AktualnościUSA - Paragwaj sędzia. Kto sędziuje to spotkanie? (13.06.2026)Nowacki / 12 czerwca 2026, 15:17
-




AktualnościOceny pomeczowe Meksyk - RPA (11.06.2026)Nowacki / 12 czerwca 2026, 12:09
-




AktualnościOceny pomeczowe Meksyk - RPA (11.06.2026)Nowacki / 12 czerwca 2026, 12:09
-


AktualnościPrzewidywane składy zespołów na mecz Kanada - Bośnia i Hercegowina | 12.06.2026Nowacki / 12 czerwca 2026, 11:05
-

AktualnościKanada - Bośnia i Hercegowina sędzia. Kto poprowadzi spotkanie? (12.06.2026)Nowacki / 12 czerwca 2026, 9:19
-

AktualnościMŚ 2026. Roberto Alvarado: To było niesamowite grać w meczu na taką skalęNowacki / 12 czerwca 2026, 9:09


































