Rozkład jazdy: 26.02-03.03.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek – 26.02.2016

13:00. CANAL+ Sport; nSport+; Eurosport 2
Liga Europy: Losowanie 1/8 finału (Żelisław Żyżyński; Tomasz Lach)

17:45. Eurosport 2
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz – z Wrocławia)

20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Cezary Olbrycht, Andrzej Juskowiak – z Krakowa)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Cracovia – KGHM Zagłębie Lubin (Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn – z Krakowa)

20:25. Eurosport 2
Bundesliga: FC Köln – Hertha Berlin

20:25. Eleven Sports
Ligue 1: OGC Nice – SC Bastia (Dominik Guziak, Stefan Białas)

20:40. Eleven
Liga szkocka: Hamilton Academy – Celtic Glasgow (Michał Mitrut, Tomasz Zieliński)

21:25. SportKlub
Liga portugalska: Nacional Funchal – Paços Ferreira (Jakub Polkowski)

22:30. CANAL+ Sport
Super Piątek (Cezary Olbrycht, Andrzej Juskowiak – z Krakowa)

 

Sobota – 27.02.2016

13:25. Eleven Sports
Championship: Wolverhampton Wanderers – Derby County (Marcin Grzywacz, Michał Zachodny)

13:30. CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Żelisław Żyżyński, Grzegorz Mielcarski)

13:40. CANAL+ Sport
Premier League: West Ham United – Sunderland AFC (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

14:45. Eleven
La Liga: Studio (Mateusz Święcicki, Rafał Lebiedziński, Marcin Gazda – z Madrytu)

15:10. nSport+
Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Korona Kielce (Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda – z Łęcznej)

15:15. Eurosport 2
Bundesliga: VfL Wolfsburg – Bayern Monachium

15:45. Eleven
La Liga: Real Madryt – Atletico Madryt (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała – z Madrytu)

15:45. CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Żelisław Żyżyński, Grzegorz Mielcarski)

15:55. CANAL+ Sport
Premier League: Leicester City – Norwich City (Przemysław Pełka, Krzysztof Przytuła)

17:10. SportKlub
Liga portugalska: Boavista Porto – FC Rio Ave (Tomasz Zieliński)

17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Piast Gliwice (Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki – z Gdańska)

17:55. Eleven
Serie A: FC Empoli – AS Roma (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

19:25. SportKlub
Liga portugalska: FC Arouca – Sporting Braga (Julian Kowalski)

19:40. Polsat Sport News
Liga holenderska: PSV Eindhoven – ADO Den Haag (Piotr Przybysz)

20:00. CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Żelisław Żyżyński, Grzegorz Mielcarski)

20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn – z Krakowa)

20:25. Eleven
La Liga: Betis Sewilla – Rayo Vallecano (Marcin Pawłowski, Michał Gąsiorowski)

20:40. Eleven Sports
Serie A: AC Milan – AC Torino (Michał Mitrut, Dominik Guziak)

21:40. SportKlub
Liga portugalska: Estoril – Vitoria Setúbal (Jakub Polkowski)

22:20. Eleven
La Liga: Real Sociedad San Sebastian – Malaga CF (Piotr Dumanowski, Paweł Wilkowicz)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Michał Wodziński)

 

Niedziela – 28.02.2016

11:00. Polsat Sport
Cafe Futbol (Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Jacek Jaroszewski)

11:55. Eleven Sports
La Liga: Villarreal CF – UD Levante (Marcin Pawłowski, Michał Gąsiorowski)

12:25. Eleven
Serie A: US Palermo – FC Bologna (Michał Mitrut, Radosław Majdan)

12:30. PolsatSport.pl
Cafe Futbol Dogrywka (Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Jacek Jaroszewski)

13:55. Eleven Sports
Ligue 1: FC Nantes – AS Monaco (Dominik Guziak, Stefan Białas)

14:25. Eleven
Liga belgijska: Racing Genk – Club Brugge (Piotr Dumanowski, Michel Thiry)

15:00. CANAL+
Premier League: Manchester United – Arsenal Londyn (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

15:10. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Lech Poznań – Jagiellonia Białystok (Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski – z Poznania)

15:10. nSport+
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Termalica Bruk-Bet Nieciecza (Adam Marchliński, Wojciech Jagoda – ze Szczecina)

15:15. Eurosport 2
Bundesliga: FC Augsburg – Borussia Mönchengladbach

15:55. Eleven Sports
La Liga: Valencia CF – Athletic Bilbao (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

16:40. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Ajax Amsterdam – AZ Alkmaar (Cezary Kowalski)

17:00. Eleven
Puchar Ligi Angielskiej: Liverpool FC – Manchester City (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

17:25. Eurosport 2
Bundesliga: Borussia Dortmund – TSG 1899 Hoffenheim (Mateusz Borek, Sławomir Chałaśkiewicz)

17:35. CANAL+
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Ruch Chorzów (Przemysław Pełka, Krzysztof Przytuła – z Warszawy)

17:55. Eleven Sports
Liga belgijska: Anderlecht Bruksela – Standard Liege (Dominik Guziak, Michel Thiry)

19:25. Eurosport 2
Bundesliga: Eintracht Frankfurt – Schalke 04 Gelsenkirchen

20:00. CANAL+
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Tomasz Wieszczycki, Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski)

20:10. SportKlub
Liga portugalska: Belenenses Lizbona – FC Porto (Jakub Polkowski)

20:25. Eleven
La Liga: FC Barcelona – Sevilla FC (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:40. Eleven Sports
Serie A: Juventus Turyn – Inter Mediolan (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

23:00. CANAL+ Sport 2
Sport+ (Przemysław Rudzki, Cezary Olbrycht)

 

Poniedziałek – 29.02.2016

12:00. Przegląd Sportowy
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Tomasz Włodarczyk, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)

18:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na żywo (Michał Kołodziejczyk, Artur Mazur)

18:55. Eleven
Serie A: Lazio Rzym – US Sassuolo Calcio (Michał Mitrut, Dominik Guziak)

20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Radosław Majdan)

20:00. SportKlub
Cwany Gapa (Kamil Gapiński, Łukasz Jurkowski)

20:25. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow, Jerzy Engel, Michał Kołodziejczyk)

20:55. Eleven
Serie A: ACF Fiorentina – SSC Napoli (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

20:55. SportKlub
Liga portugalska: Vitoria Guimaraes – Sporting Lizbona (Tomasz Zieliński)

21:00. Ekstraklasa.TV
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Adam Dawidziuk, Michał Zachodny)

Przegląd Sportowy
Total Fussball (Michał Pol, Maciej Szmigielski, Julian Kowalski)

 

Wtorek – 01.03.2016

17:40. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Korona Kielce – Wisła Kraków (Żelisław Żyżyński, Kazimierz Węgrzyn – z Kielc)

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Łęczna (Tomasz Lach, Andrzej Strejlau – z Bielska-Białej)

19:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)

19:55. Eurosport 2
Bundesliga: Hannover 96 – VfL Wolfsburg (Andrzej Janisz, Tomasz Hajto)

20:10. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Śląsk Wrocław (Adam Marchliński, Kamil Kosowski – z Gliwic)

20:10. nSport+
Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Lechia Gdańsk (Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski – z Lubina)

20:40. CANAL+ Sport
Premier League: Norwich City – Chelsea Londyn (Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny)

20:40. CANAL+ Sport 2
Premier League: Leicester City – West Bromwich Albion (Przemysław Pełka, Krzysztof Przytuła)

20:55. Polsat Sport
Puchar Włoch: AC Milan – Alessandria Calcio (Marcin Lepa, Tomasz Łapiński)

20:55. Eleven
La Liga: Atletico Madryt – Real Sociedad San Sebastian (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

21:55. Eleven Sports
La Liga: UD Las Palmas – Getafe CF (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)

22:45. CANAL+ Sport
Liga+ (Rafał Dębiński)

Przegląd Sportowy
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)

 

Środa – 02.03.2016

17:40. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Legia Warszawa (Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski – z Niecieczy)

17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Ruch Chorzów – Cracovia (Julian Kowalski, Maciej Żurawski – z Chorzowa)

19:55. Eleven Sports
La Liga: Sevilla FC – SD Eibar (Michał Mitrut, Paweł Wilkowicz)

19:55. Eurosport 2
Bundesliga: Bayern Monachium – FSV Mainz 05

20:10. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Lech Poznań (Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn – z Zabrza)

20:10. nSport+
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin (Piotr Laboga, Tomasz Wieszczycki – z Białegostoku)

20:40. Polsat Sport
Puchar Włoch: Inter Mediolan – Juventus Turyn (Roman Kołtoń, Tomasz Łapiński)

20:40. CANAL+ Sport 2
Premier League: West Ham United – Tottenham Hotspur (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

20:55. CANAL+
Premier League: Liverpool FC – Manchester City (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

20:55. Eleven
La Liga: UD Levante – Real Madryt (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała)

22:30. CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Maciej Murawski, Krzysztof Przytuła, Sławomir Stempniewski)

 

Czwartek – 03.03.2016

01:40. SportKlub
Copa Libertadores: Corinthians Sao Paulo – Independiente Santa Fe (Bartłomiej Rabij)

20:10. Eurosport 2
2. Bundesliga: FC St. Pauli – Eintracht Brunszwik (Tomasz Lach)

20:25. Eleven Sports
La Liga: Espanyol Barcelona – Betis Sewilla (Piotr Dumanowski, Michał Gąsiorowski)

20:55. Eleven
La Liga: Rayo Vallecano – FC Barcelona (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

21:00. Ekstraklasa.TV
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Ondrej Duda, Adam Dawidziuk)

23:25. SportKlub
Copa Libertadores: Boca Juniors Buenos Aires – Racing Club de Avellaneda (Bartłomiej Rabij)

Przegląd Sportowy
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.