Rozkład jazdy: 18-24.12.2015

Program TV dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek – 18.12.2015

17:45, Eurosport 2
Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze (Edward Durda, Andrzej Strejlau – z Lubina)

20:00, CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Maciej Murawski, Andrzej Zamilski)

20:25, CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Pogoń Szczecin (Tomasz Smokowski, Grzegorz Mielcarski – z Krakowa)

20:30, Eleven Sports
Ligue 1: OGC Nice – Montpellier HSC (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

20:30, Eurosport 2
Bundesliga: Schalke 04 Gelsenkirchen – TSG 1899 Hoffenheim

20:45, Eleven
Championship: Birmingham City – Cardiff City (Michał Mitrut)

22:30, CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Maciej Murawski, Andrzej Zamilski)

 

Sobota – 19.12.2015

13:30, Eleven
Championship: Brighton & Hove – Middlesbrough FC (Dominik Guziak)

15:00, CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Karpiński, Krzysztof Przytuła)

15:15, Eurosport 2
Bundesliga: Hannover 96 – Bayern Monachium

15:25, CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Ruch Chorzów (Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn – z Niecieczy)

15:55, CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester United – Norwich City (Krzysztof Marciniak, Rafał Nahorny)

16:00, Eleven
La Liga: Valencia CF – Getafe CF (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

17:00, Eleven Sports
Ligue 1: SM Caen – Paris Saint-Germain (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

17:30, CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Karpiński, Krzysztof Przytuła)

17:40, nSport+
Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Lechia Gdańsk (Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda – z Łęcznej)

17:55, CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Cracovia (Rafał Wolski, Maciej Murawski – z Białegostoku)

18:15, Eleven
La Liga: Espanyol Barcelona – UD Las Palmas (Piotr Dumanowski, Jakub Ostrowski)

18:25, CANAL+ Sport 2
Premier League: Newcastle United – Aston Villa (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

18:30, Eurosport 2
Bundesliga: VfB Stuttgart – VfL Wolfsburg

19:30, Sportklub
Liga portugalska: FC Arouca – Marítimo (Jakub Polkowski)

20:00, CANAL+ Sport
Liga+ (Rafał Dębiński)

20:00, Eleven Sports
Ligue 1: EA Guingamp – Stade Rennes (Dominik Guziak, Stefan Białas)

20:30, Eleven
La Liga: Betis Sewilla – Sevilla FC (Patryk Mirosławski, Paweł Wilkowicz)

21:45, Sportklub
Liga portugalska: Estoril – Vitoria Guimaraes (Bartłomiej Rabij)

22:20, Eleven
La Liga: Deportivo La Coruna – SD Eibar (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

 

Niedziela – 20.12.2015

07:50, TVP Sport
Klubowe MŚ mecz o 3 miejsce: Sanfrecce Hiroshima – Guangzhou Evergrande (Tomasz Jasina)

11:00, Polsat Sport
Cafe Futbol (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Antoni Piechniczek)

11:20, TVP Sport
Klubowe MŚ finał: River Plate – FC Barcelona (Dariusz Szpakowski)

12:25, PolsatSport.pl
Cafe Futbol Dogrywka (Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Antoni Piechniczek)

12:30, Eleven Sports
Serie A: Carpi FC 1909 – Juventus Turyn (Mateusz Święcicki, Michał Gąsiorowski)

14:00, Eleven
Ligue 1: AS Saint-Etienne – Angers SCO (Marcin Grzywacz, Stefan Białas)

14:25, CANAL+
Premier League: Watford FC – Liverpool FC (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

15:00, Eleven Sports
Serie A: AS Roma – Genoa CFC (Piotr Dumanowski, Radosław Majdan)

15:10, CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Korona Kielce – Legia Warszawa (Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski – z Kielc)

15:15, Eurosport 2
Bundesliga: Hertha Berlin – FSV Mainz 05

16:00, Eleven
La Liga: Real Madryt – Rayo Vallecano (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

16:40, Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Ajax Amsterdam – De Graafschap (Piotr Przybysz)

16:55, CANAL+ Sport 2
Premier League: Swansea City – West Ham United (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)

17:00, Eleven Sports
Ligue 1: AC Ajaccio – Olympique Lyon (Marcin Grzywacz, Michel Thiry)

17:35, CANAL+
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Lech Poznań (Piotr Laboga, Kamil Kosowski – z Gliwic)

18:00, Eleven
Serie A: Frosinone Calcio – AC Milan (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

19:15, Sportklub
Liga portugalska: UD Madeira – Sporting Lizbona (Marcin Grzywacz)

20:00, CANAL+
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Kazimierz Węgrzyn, Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski)

20:30, Eleven Sports
La Liga: Malaga CF – Atletico Madryt (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

20:45, Eleven
Serie A: Inter Mediolan – Lazio Rzym (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)

21:30, Sportklub
Liga portugalska: FC Porto – Académica Coimbra (Tomasz Zieliński)

 

Poniedziałek – 21.12.2015

12:00, Przegląd Sportowy, Onet
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Tomasz Smokowski, Dariusz Szpakowski, Mateusz Borek)

18:00, Eurosport 2
Ekstraklasa: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Śląsk Wrocław

18:00, WP Sportowe Fakty
Dzieje się na żywo (Michał Kołodziejczyk, Mateusz Święcicki, Nikola Zbyszewska)

20:00, Eurosport 2
2. Bundesliga: SC Paderborn 07 – Fortuna Düsseldorf

20:00, nSport+
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Piotr Świerczewski)

20:00, Ekstraklasa.TV
Magazyn Ekstraklasy

20:00, Sportklub
Cwany Gapa (Zdzisław Kręcina)

20:10, TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski)

20:55, CANAL+ Sport
Premier League: Arsenal Londyn – Manchester City (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

 

Wtorek – 22.12.2015

_________________

 

Środa – 23.12.2015

20:30, Eleven
Liga belgijska: KSC Lokeren – Anderlecht Bruksela

 

Czwartek – 24.12.2015

_________________

 


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *