Rozkład jazdy: 15-21.04.2016
Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.
Piątek 15.04.2016
00:25. SportKlub
Copa Libertadores: Atlético Mineiro – FBC Melgar (Bartłomiej Rabij)
11:30. CANAL+ Sport; nSport+; Eurosport 1
Liga Mistrzów: Losowanie 1/2 finału (Bartosz Gleń; Edward Durda)
12:30. CANAL+ Sport; nSport+; Eurosport 1
Liga Europy: Losowanie 1/2 finału (Filip Surma; Edward Durda)
12:55. nSport+
Liga Młodzieżowa UEFA: Chelsea Londyn – Anderlecht Bruksela (Piotr Domagała, Wojciech Jagoda)
16:55. nSport+
Liga Młodzieżowa UEFA: Real Madryt – Paris Saint-Germain (Piotr Domagała, Filip Surma)
17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Ruch Chorzów (Tomasz Lach, Paweł Wojtala – ze Szczecina)
20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak – z Warszawy)
20:20. Polsat Sport
1. liga: Arka Gdynia – PGE GKS Bełchatów (Cezary Kowalski, Wojciech Kowalczyk – z Gdyni)
20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Legia Warszawa – Lech Poznań (Przemysław Pełka, Grzegorz Mielcarski – z Warszawy)
20:25. Eleven
Ligue 1: Olympique Lyon – OGC Nice (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)
20:25. Eleven Sports
La Liga: UD Levante – Espanyol Barcelona (Michał Mitrut, Paweł Wilkowicz)
20:25. Eurosport 2
Bundesliga: Hannover 96 – Borussia Mönchengladbach (Julian Kowalski, Tomasz Hajto)
22:30. CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak – z Warszawy)
Sobota 16.04.2016
12:00. Weszło
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Paweł Zarzeczny, Tomasz Hajto, Jacek Magiera, Łukasz Olkowicz)
13:10. SportKlub
Puchar Szkocji: Hibernian FC – Dundee United (Tomasz Zieliński)
13:30. Eleven
Championship: Bolton Wanderers – Middlesbrough FC (Marcin Grzywacz)
13:30. CANAL+ Sport 2
Gorączka piłkarskiej soboty (Piotr Karpiński, Kamil Kosowski)
13:40. CANAL+ Sport 2
Premier League: Norwich City – Sunderland AFC (Krzysztof Marciniak, Rafał Nahorny)
14:55. Eleven Sports
Serie A: FC Bologna – AC Torino (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)
15:00. CANAL+ Sport
Gorączka piłkarskiej soboty (Filip Surma, Grzegorz Mielcarski)
15:10. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Korona Kielce – Śląsk Wrocław (Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda – z Kielc)
15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Bayer Leverkusen – Eintracht Frankfurt
15:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester United – Aston Villa Birmingham (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)
15:55. Eleven
La Liga: Getafe CF – Real Madryt (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)
16:55. Eleven Sports
Ligue 1: Paris Saint-Germain – SM Caen (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)
17:10. SportKlub
Liga portugalska: FC Arouca – FC Rio Ave (Bartłomiej Rabij)
17:40. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: KGHM Zagłębie – Lechia Gdańsk (Piotr Laboga, Remigiusz Jezierski – z Lubina)
17:55. Eleven
Serie A: Carpi FC 1909 – Genoa CFC (Dominik Guziak, Radosław Majdan)
18:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Chelsea Londyn – Manchester City (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)
18:25. Eurosport 2
Bundesliga: Bayern Monachium – Schalke 04 Gelsenkirchen
18:25. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Zenit Sankt Petersburg – Spartak Moskwa (Grzegorz Michalewski)
19:25. SportKlub
Liga portugalska: Estoril – Boavista Porto (Jakub Polkowski)
20:10. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Cracovia (Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki – z Gliwic)
20:25. Eleven
La Liga: SD Eibar – Real Sociedad San Sebastian (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)
20:40. Eleven Sports
Serie A: Inter Mediolan – SSC Napoli (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)
21:40. SportKlub
Liga portugalska: Moreirense – Sporting Lizbona (Julian Kowalski)
22:20. Eleven
La Liga: Celta Vigo – Betis Sewilla (Michał Mitrut, Paweł Wilkowicz)
22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Michał Wodziński)
22:55. Eurosport 2
MLS: DC United – Toronto FC (Michał Zawacki)
23:25. Eleven Sports
Campeonato Paulista: Santos FC – Sao Bento (Marcin Grzywacz, Marcin Gazda)
Niedziela 17.04.2016
11:00. Polsat Sport
Cafe Futbol (Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Jacek Magiera, Jacek Gmoch)
11:55. Eleven
La Liga: Malaga CF – Athletic Bilbao (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)
12:25. Eleven Sports
Serie A: Atalanta Bergamo – AS Roma (Piotr Dumanowski, Radosław Majdan)
12:25. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Ajax Amsterdam – FC Utrecht (Cezary Kowalski)
12:30. PolsatSport.pl
Cafe Futbol Dogrywka (Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk, Jacek Magiera, Jacek Gmoch)
12:35. Polsat Sport
1. liga: Zagłębie Sosnowiec – Sandecja Nowy Sącz (Marcin Feddek, Andrzej Iwan – z Sosnowca)
12:55. SportKlub
Puchar Szkocji: Glasgow Rangers – Celtic Glasgow (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)
13:55. Eleven
Ligue 1: FC Nantes – HSC Montpellier (Michał Mitrut, Stefan Białas)
14:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Leicester City – West Ham United (Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki)
14:55. Eleven Sports
Serie A: Juventus Turyn – US Palermo (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)
15:10. CANAL+
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Górnik Łęczna (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda – z Białegostoku)
15:10. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Termalica Bruk-Bet Nieciecza (Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki – z Bielska-Białej)
15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Borussia Dortmund – Hamburger SV
15:55. Eleven
La Liga: Sevilla FC – Deportivo La Coruna (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)
16:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Arsenal Londyn – Crystal Palace (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)
16:55. SportKlub
Liga portugalska: Belenenses Lizbona – Académica Coimbra (Tomasz Zieliński)
17:25. Eurosport 2
Bundesliga: FSV Mainz 05 – FC Köln
17:35. CANAL+
Ekstraklasa: Wisła Kraków – Górnik Zabrze (Rafał Wolski, Krzysztof Przytuła – z Krakowa)
17:55. Eleven Sports
Serie A: Lazio Rzym – FC Empoli (Mateusz Święcicki, Dominik Guziak)
18:10. Eleven
La Liga: Atletico Madryt – Granada CF (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)
19:10. SportKlub
Liga portugalska: Marítimo – Vitoria Guimaraes (Marcin Grzywacz)
19:30. Eurosport 2
Bundesliga: Podsumowanie kolejki (Tomasz Lach)
20:00. CANAL+
Liga+ Extra (Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski, Damian Dąbrowski)
20:25. Eleven
La Liga: FC Barcelona – Valencia CF (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)
20:40. Eleven Sports
Serie A: Sampdoria Genua – AC Milan (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)
21:25. SportKlub
Liga portugalska: FC Porto – Nacional Funchal (Jakub Polkowski)
23:00. CANAL+ Sport 2
Sport+ (Marcin Rosłoń, Grzegorz Milko)
23:25. Eleven Sports
Campeonato Paulista: Audax Sao Paulo – FC Sao Paulo (Tomasz Zieliński)
Poniedziałek 18.04.2016
00:55. Eurosport 1
MLS: FC Dallas – Sporting Kansas City (Adam Kotleszka, Maciej Terlecki)
12:00. Przegląd Sportowy
Euro Misja 2016 (Przemysław Rudzki, Łukasz Olkowicz, Dariusz Szpakowski, Dariusz Dziekanowski)
16:55. nSport+
Liga Młodzieżowa UEFA: Chelsea Londyn – Paris Saint-Germain (Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda)
18:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na żywo (Michał Kołodziejczyk)
18:50. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow, Jerzy Engel, Jakub Kwiatkowski)
19:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Patryk Mirosławski)
19:30. SportKlub
Cwany Gapa (Kamil Gapiński, Izu Ugonoh)
19:55. SportKlub
Liga portugalska: Sporting Braga – FC Tondela (Marcin Grzywacz)
20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Radosław Majdan)
20:10. Eurosport 2
2. Bundesliga: Eintracht Brunszwik – SC Freiburg (Tomasz Lach)
20:55. CANAL+ Sport
Premier League: Stoke City – Tottenham Hotspur (Przemysław Rudzki, Krzysztof Przytuła)
21:00. Polsat Sport News
Magazyn 1. ligi (Leszek Bartnicki, Mateusz Majak)
21:00. Ekstraklasa.TV
Magazyn Ekstraklasy (Marcin Gazda, Maciej Szczęsny, Krzysztof Stanowski, Dariusz Dziekanowski)
23:30. TVP Info
Gol Ekstra (Rafał Patyra, Marek Saganowski)
Przegląd Sportowy
Total Fussball (Michał Trela, Tomasz Urban)
Wtorek 19.04.2016
17:40. Eurosport 2
Ekstraklasa: Studio (Michał Zawacki, Maciej Żurawski – z Krakowa)
17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Cracovia – KGHM Zagłębie Lubin (Edward Durda, Tomasz Hajto – z Krakowa)
17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Lech Poznań – Piast Gliwice (Rafał Wolski, Maciej Murawski – z Poznania)
19:55. Eleven Sports
La Liga: Espanyol Barcelona – Celta Vigo (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)
20:10. Eurosport 2
Ekstraklasa: Studio (Tomasz Lach, Andrzej Strejlau – z Gdańska)
20:25. Eurosport 2
Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin (Tomasz Lach, Andrzej Strejlau – z Gdańska)
20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Ruch Chorzów – Legia Warszawa (Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn – z Chorzowa)
20:25. TVP Sport
Puchar Niemiec: Bayern Monachium – Werder Brema (Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow)
20:40. CANAL+ Sport 2
Premier League: Newcastle United – Manchester City (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)
20:40. Eleven
Serie A: SSC Napoli – FC Bologna (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)
20:40. Polsat Sport
Liga holenderska: PSV Eindhoven – Vitesse Arnhem (Cezary Kowalski)
22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Rafał Dębiński)
Środa 20.04.2016
17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Wisła Kraków (Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda – z Łęcznej)
17:55. nSport+
Ekstraklasa: Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Korona Kielce (Żelisław Żyżyński, Kazimierz Węgrzyn – z Niecieczy)
18:25. Eleven Sports
Serie A: US Sassuolo Calcio – Sampdoria Genua (Sebastian Chabiniak)
19:55. Eleven
La Liga Eleven SuperLive: Deportivo La Coruna – FC Barcelona / Athletic Bilbao – Atletico Madryt / Real Madryt – Villarreal CF (Michał Mitrut, Marcin Gazda / Marcin Pawłowski / Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)
20:10. Eurosport 2
Ekstraklasa: Studio (Michał Zawacki, Radosław Gilewicz – z Wrocławia)
20:25. Eurosport 2
Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok (Michał Zawacki, Radosław Gilewicz – z Wrocławia)
20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Bartosz Gleń, Krzysztof Przytuła – z Zabrza)
20:25. TVP Sport
Puchar Niemiec: Hertha Berlin – Borussia Dortmund (Tomasz Jasina, Jacek Magiera)
20:40. Eleven Sports
Serie A: AS Roma – AC Torino (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)
20:40. Polsat Sport
Liga holenderska: sc Heerenveen – Ajax Amsterdam (Cezary Kowalski)
20:55. CANAL+
Premier League: Liverpool FC – Everton FC (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)
20:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester United – Crystal Palace (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)
22:30. CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski, Kamil Kosowski, Grzegorz Mielcarski, Sławomir Stempniewski)
Czwartek 21.04.2016
00:25. SportKlub
Copa Libertadores: Boca Juniors Buenos Aires – Deportivo Cali (Bartłomiej Rabij)
20:40. CANAL+ Sport
Premier League: Arsenal Londyn – West Bromwich Albion (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)
20:40. Eleven
Serie A: AC Milan – Carpi FC 1909 (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)
20:40. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Heracles Almelo – Feyenoord Rotterdam (Tomasz Włodarczyk)
20:55. Eleven Sports
La Liga: Granada CF – Levante UD (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)
21:00. Ekstraklasa.TV
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Krzysztof Stanowski, Maciej Sawicki)
22:30. TVP Sport
Zwarcie (Marek Jóźwik)