Rozkład jazdy: 15-21.01.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek – 15.01.2016

20:30, Eleven
Ligue 1: OGC Nice – Angers SCO (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

20:45, Eleven Sports
Liga szkocka: Dundee United – Celtic Glasgow (Michał Mitrut, Piotr Czachowski)

21:30, SportKlub
Liga portugalska: Sporting Lizbona – Tondela (Łukasz Wiśniowski)

 

Sobota – 16.01.2016

13:30, Eleven
Championship: Sheffield Wednesday – Leeds United (Marcin Grzywacz)

13:40, CANAL+ Sport
Premier League: Tottenham Hotspur – Sunderland AFC (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)

15:00, Eleven Sports
Serie A: Atalanta Bergamo – Inter Mediolan (Dominik Guziak, Radosław Majdan)

15:55, CANAL+ Sport
Premier League: Manchester City – Crystal Palace (Przemysław Pełka, Krzysztof Przytuła)

16:00, Eleven
La Liga: Sevilla FC – Malaga CF (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

17:00, Eleven Sports
Ligue 1: FC Toulouse – Paris Saint-Germain (Mateusz Święcicki, Stefan Białas)

18:15, Eleven
La Liga: Celta Vigo – UD Levante (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

18:25, CANAL+ Sport
Premier League: Aston Villa Birmingham – Leicester City (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

19:30, SportKlub
Liga portugalska: Marítimo – UD Madeira (Marcin Grzywacz)

20:30, Eleven
La Liga: Villarreal CF – Betis Sewilla (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

20:45, Eleven Sports
Serie A: SSC Napoli – Sassuolo Calcio (Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski)

21:45, SportKlub
Liga portugalska: Estoril – Benfica Lizbona (Tomasz Zieliński)

22:20, Eleven
La Liga: Real Sociedad San Sebastian – Deportivo La Coruna (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)

 

Niedziela – 17.01.2016

12:00, Eleven
La Liga: Valencia CF – Rayo Vallecano (Michał Mitrut, Michał Gąsiorowski)

12:30, Eleven Sports
Serie A: Genoa CFC – US Palermo (Dominik Guziak, Radosław Majdan)

12:30, Polsat Sport Extra
Liga holenderska: ADO Den Haag – Ajax Amsterdam (Cezary Kowalski)

14:00, Eleven
Ligue 1: FC Lorient – AS Monaco (Marcin Grzywacz, Michel Thiry)

14:30, PolsatSport.pl
Liga holenderska: Feyenoord – PSV Eindhoven (Piotr Przybysz)

14:35, CANAL+
Premier League: Studio (Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki, Krzysztof Przytuła)

15:00, CANAL+
Premier League: Liverpool FC – Manchester United (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)

15:00, Eleven Sports
Serie A: Udinese Calcio – Juventus Turyn (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)

16:00, Eleven
La Liga: Real Madryt – Sporting Gijon (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała)

17:00, CANAL+
Premier League: Studio (Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki, Krzysztof Przytuła)

17:00, Eleven Sports
Ligue 1: SM Caen – Olympique Marsylia (Dominik Guziak, Stefan Białas)

17:00, SportKlub
Liga portugalska: FC Rio Ave – Belenenses Lizbona (Jakub Polkowski)

17:10, CANAL+ Sport
Premier League: Stoke City – Arsenal Londyn (Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki)

18:15, Eleven
La Liga: UD Las Palmas – Atletico Madryt (Michał Mitrut, Marcin Gazda)

19:15, SportKlub
Liga portugalska: Nacional Funchal – Sporting Braga (Julian Kowalski)

20:30, Eleven
La Liga: FC Barcelona – Athletic Billbao (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)

20:45, Eleven Sports
Serie A: AC Milan – AFC Fiorentina (Mateusz Święcicki, Piotr Dumanowski)

21:30, SportKlub
Liga portugalska: Vitoria Guimaraes – FC Porto (Tomasz Zieliński)

 

Poniedziałek – 18.01.2016

12:00, Przegląd Sportowy; Onet
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Przemysław Rudzki, Dariusz Szpakowski)

18:00, WP SportoweFakty
Dzieje się w sporcie (Michał Kołodziejczyk, Mateusz Święcicki, Nikola Zbyszewska)

20:00, SportKlub
Cwany Gapa (Kamil Gapiński, Tomasz Majewski)

20:30, Eleven
La Liga: SD Eibar – Granada CF (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)

20:55, CANAL+ Sport 2
Premier League: Swansea City – Watford FC (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)

21:00, SportKlub
Liga portugalska: Boavista Porto – Vitoria Setúbal (Jakub Polkowski)

 

Wtorek – 19.01.2016

20:40, Polsat Sport News
Puchar Włoch 1/4 finału: SSC Napoli – Inter Mediolan (Roman Kołtoń)

20:45, Eleven
Puchar Anglii 1/32 finału: Bristol City – West Bromwich Albion (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

Przegląd Sportowy
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński)

 

Środa – 20.01.2016

20:25, CANAL+ Sport 2
Puchar Hiszpanii 1/4 finału: Celta Vigo – Atletico Madryt (Rafał Wolski, Wojciech Jagoda)

20:30, Eleven Sports
Puchar Anglii 1/32 finału: Liverpool FC – Exeter City (Michał Mitrut)

20:45, Eleven
Puchar Anglii 1/32 finału: Leicester City – Tottenham Hotspur (Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)

20:45, PolsatSport.pl
Puchar Włoch 1/4 finału: Lazio Rzym – Juventus Turyn (Roman Kołtoń)

20:55, CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii 1/4 finału: Athletic Bilbao – FC Barcelona (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)

 

Czwartek – 21.01.2016

19:55, CANAL+ Sport 2
Puchar Hiszpanii 1/4 finału: Valencia CF – UD Las Palmas (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)

21:00, CANAL+ Sport
Puchar Hiszpanii 1/4 finału: Sevilla FC – CD Mirandes (Żelisław Żyżyński, Krzysztof Przytuła)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.