Rozkład jazdy: 08-14.07.2016

Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.

 

Piątek 08.07.2016

02:40. SportKlub
Copa Libertadores: Indepediente del Valle – Boca Juniors (Marcin Pawłowski)

09:00. Onet
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Dariusz Dziekanowski, Maciej Szczęsny)

09:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na Euro (Michał Kołodziejczyk, Kamil Kosowski, Maciej Żurawski)

20:00. Polsat Sport 2; Polsat Sport
Euro 2016: Studio (Paweł Sikora, Jacek Gmoch, Tomasz Łapiński, Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń)

 

Sobota 09.07.2016

09:00. Onet
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Dariusz Dziekanowski, Maciej Szczęsny)

09:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na Euro (Michał Kołodziejczyk, Kamil Kosowski, Maciej Żurawski)

12:00. SportKlub
Stan Futbolu (Krzysztof Stanowski, Paweł Zarzeczny, Tomasz Włodarczyk, Łukasz Wiśniowski, Wojciech Szaniawski)

20:00. Polsat Sport 2; Polsat Sport Extra
Euro 2016: Studio (Szymon Rojek, Michał Listkiewicz, Andrzej Strejlau, Andrzej Iwan, Roman Kołtoń)

21:10. Eurosport 2
MLS: Seattle Sounders – Los Angeles Galaxy (Michał Zawacki)

21:25. Eleven
Liga brazylijska: AF Chapecoense – Corinthians Sao Paulo (Sebastian Chabiniak)

22:15. TVP Sport
4-4-2 (Rafał Patyra, Maciej Iwański, Jerzy Engel)

 

Niedziela 10.07.2016

09:00. Onet
Euro Misja 2016 (Michał Pol, Dariusz Dziekanowski, Maciej Szczęsny)

09:00. WP SportoweFakty
Dzieje się na Euro (Michał Kołodziejczyk, Kamil Kosowski, Maciej Żurawski)

18:00; 19:00. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat; TVP 1
Euro 2016: Studio (Przemysław Iwańczyk, Jacek Gmoch, Dariusz Dziekanowski, Michał Listkiewicz, Andrzej Strejlau, Wojciech Kowalczyk)
(Rafał Patyra, Jan Tomaszewski, Jerzy Engel, Michał Probierz, Piotr Nowak)

20:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat; TVP 1
Euro 2016: Portugalia – Francja (Mateusz Borek, Włodzimierz Lubański – z Saint-Denis)
(Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak – z Saint-Denis)

20:55. Eleven
Liga brazylijska: Sao Paulo – America Mineiro (Marcin Pawłowski)

23:55. Polsat Sport 2; Polsat Sport; Polsat Sport News
Euro 2016: Podsumowanie dnia

 

Poniedziałek 11.07.2016

00:05. Eurosport 2
MLS: New York Red Bulls – Portland Timbers (Adam Kotleszka)

00:25. Eleven
Liga brazylijska: Vitória Salvador – Fluminense (Michał Mitrut)

11:55. Eurosport 1
ME u19: Niemcy – Włochy (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz)

20:30. TVP 1
Euro 2016: Podsumowanie (Rafał Patyra, Maciej Iwański, Jerzy Engel, Jan Tomaszewski, Michał Pol)

 

Wtorek 12.07.2016

11:55. Eurosport 2
ME u19: Holandia – Chorwacja (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz)

18:25: Polsat Sport; Polsat Sport News
Liga Mistrzów: HSK Zrinjski Mostar – Legia Warszawa (Piotr Przybysz, Wojciech Kowalczyk)

19:25. Eurosport 1
ME u19: Francja – Anglia (Edward Durda, Maciej Terlecki)

21:00. CANAL+ Discovery
Życie na podium: Robert Korzeniowski

 

Środa 13.07.2016

______________

 

Czwartek 14.07.2016

02:40. SportKlub
Copa Libertadores: Atletico Nacional – FC Sao Paulo (Marcin Pawłowski)

19:25. Eurosport 1
ME u19: Niemcy – Portugalia (Tomasz Lach, Sławomir Chałaśkiewicz)

20:10. TVP Sport
Liga Europy: FK Partizan Belgrad – Zagłębie Lubin (Tomasz Jasina)


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.