Rozkład jazdy: 03-09.03.2017
Program transmisji dla kibica futbolu na najbliższy tydzień. Rozpiska będzie na bieżąco aktualizowana.
Piątek 03.03.2017
17:55. Eurosport 2
Ekstraklasa: Korona Kielce – Górnik Łęczna (Tomasz Lach, Maciej Żurawski – z Kielc)
20:00. CANAL+ Sport
Super Piątek (Żelisław Żyżyński, Andrzej Juskowiak – z Lubina)
20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Legia Warszawa (Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski – z Lubina)
20:25. Eurosport 2
Bundesliga: FC Augsburg – RB Lipsk (Edward Durda, Tomasz Hajto)
20:40. Eleven
La Liga: Real Betis – Real Sociedad (Dominik Guziak, Tomasz Ćwiąkała)
20:40. Eleven Sports
Ligue 1: Girondins Bordeaux – Olympique Lyon (Mateusz Święcicki, Mateusz Majak)
20:40. Polsat Sport
1. liga: Górnik Zabrze – GKS Tychy (Tomasz Włodarczyk, Andrzej Iwan – z Zabrza)
Sobota 04.03.2017
12:55. Eleven
La Liga: CD Leganes – Granada CF (Michał Mitrut, Marcin Gazda)
13:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester United – Bournemouth AFC (Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)
14:15. Eleven Sports
Serie A: Studio (Piotr Dumanowski, Dominik Guziak, Piotr Czachowski)
14:55. Eleven Sports
Serie A: AS Roma – SSC Napoli (Mateusz Święcicki, Filip Kapica)
15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Arka Gdynia (Cezary Olbrycht, Grzegorz Mielcarski – z Krakowa)
15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Borussia Dortmund – Bayer Leverkusen (Andrzej Janisz, Radosław Gilewicz)
15:55. SportKlub
Liga austriacka: Sturm Graz – Rheindorf Altach (Jakub Polkowski)
16:10. Eleven
La Liga: SD Eibar – Real Madryt (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)
16:55. Eleven Extra
Ligue 1: Paris Saint-Germain – AS Nancy (Marcin Grzywacz, Stefan Białas)
17:40. Polsat Sport
1. liga: Chojniczanka Chojnice – GKS Katowice (Marcin Feddek, Tomasz Łapiński – z Chojnic)
17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Ruch Chorzów (Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn – z Niecieczy)
18:10. Eleven
Serie A: Sampdoria Genua – Pescara Calcio (Michał Mitrut, Filip Kapica)
18:25. CANAL+ Sport 2
Premier League: Liverpool FC – Arsenal Londyn (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)
18:25. Eurosport 2
Bundesliga: Borussia Mönchengladbach – Schalke 04 Gelsenkirchen (Tomasz Lach, Tomasz Hajto)
18:25. SportKlub
Liga austriacka: SV Ried – Austria Wiedeń (Łukasz Wiśniowski)
19:40. PolsatSport.pl
Liga holenderska: PSV Eindhoven – Roda Kerkrade (Cezary Kowalski)
19:55. Eleven Extra
Ligue 1: KV Mechelen – Anderlecht Bruksela (Sebastian Chabiniak)
20:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Piast Gliwice – Wisła Kraków (Adam Marchliński, Kamil Kosowski – z Gliwic)
20:40. Eleven
Serie A: AC Milan – Chievo Werona (Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski)
20:40. Eleven Sports
La Liga: FC Barcelona – Celta Vigo (Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała)
21:55. Eurosport 1
MLS: Los Angeles Galaxy – FC Dallas (Michał Zawacki)
22:30. CANAL+ Sport
Liga+ (Michał Wodziński, Krzysztof Przytuła)
22:40. Eleven Sports
Campeonato Paulista: SC Corinthians – Santos FC (Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński)
Niedziela 05.03.2017
11:00. Polsat Sport; PolsatSport.pl
Cafe Futbol (Roman Kołtoń, Andrzej Iwan, Wojciech Cygan, Jacek Bojanowski, Martyna Pajączek)
11:55. Eleven
La Liga: Sporting Gijón – Deportivo La Coruna (Marcin Pawłowski, Maciej Kruk)
12:25. Eleven Sports
Serie A: Atalanta Bergamo – ACF Fiorentina (Dominik Guziak, Piotr Czachowski)
12:25. Polsat Sport Extra
Liga chińska: Shanghai Shenhua – Jiangsu Suning (Szymon Rojek, Andrzej Strejlau)
12:25. Polsat Sport News
Liga holenderska: Sparta Rotterdam – Feyenoord Rotterdam (Tomasz Włodarczyk)
14:25. Polsat Sport News
Liga holenderska: FC Groningen – Ajax Amsterdam (Piotr Przybysz)
14:25. CANAL+
Premier League: Tottenham Hotspur – Everton FC (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)
14:55. Eleven Sports
Serie A: Udinese Calcio – Juventus Turyn (Piotr Dumanowski, Filip Kapica)
14:55. Eleven Extra
Serie A: Cagliari Calcio – Inter Mediolan (Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski)
15:25. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda – z Białegostoku)
15:25. Eurosport 2
Bundesliga: Eintracht Frankfurt – SC Freiburg (Rafał Sak, Sławomir Chałaśkiewicz)
16:10. Eleven
La Liga: Atletico Madryt – Valencia CF (Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała)
16:25. SportKlub
Liga austriacka: Rapid Wiedeń – Red Bull Salzburg (Tomasz Zieliński)
16:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Sunderland AFC – Manchester City (Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)
17:25. Eurosport 2
Bundesliga: Hamburger SV – Hertha Berlin (Edward Durda, Radosław Gilewicz)
17:55. CANAL+
Ekstraklasa: Lech Poznań – Lechia Gdańsk (Rafał Wolski, Maciej Murawski – z Poznania)
18:25. Eleven
La Liga: UD Las Palmas – Osasuna Pampeluna (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)
19:30. Eurosport 2
Bundesliga: Skróty meczów (Michał Zawacki)
20:00. CANAL+; CANAL+ Sport
Liga+ Extra (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowki, Grzegorz Mielcarski, Sławomir Stempniewski, Janusz Filipiak)
20:40. Eleven
Serie A: Bologna FC – Lazio Rzym (Piotr Dumanowski, Filip Kapica)
20:40. Eleven Extra
La Liga: Athletic Bilbao – Malaga CF (Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała)
20:55. Eleven Sports
Ligue 1: AS Monaco – FC Nantes (Marcin Grzywacz, Mateusz Majak)
22:20. CANAL+ Sport
Sport+ (Marcin Rosłoń, Cezary Olbrycht)
23:15. Eurosport 1
MLS: Orlando City – New York City (Edward Durda)
Poniedziałek 06.03.2017
09:00. Canalplus.pl
Radio Canal (Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda, Michał Gutka)
10:30. Onet
Misja Futbol (Michał Pol, Mateusz Borek, Dariusz Szpakowski, Tomasz Smokowski)
13:00. Eleven
Championship: Skróty meczów (Marcin Grzywacz)
16:00. Eleven
Serie A: Skróty meczów (Piotr Dumanowski)
17:00. Eleven
Ligue 1: Skróty meczów (Mateusz Święcicki)
17:55. Eurosport 1
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Wisła Płock (Julian Kowalski, Andrzej Strejlau – ze Szczecina)
18:00. Eleven
La Liga: Skróty meczów (Patryk Mirosławski)
19:00. Eleven
Eleven Gol (Piotr Dumanowski, Mateusz Święcicki, Patryk Mirosławski)
20:00. CANAL+ Sport
Ekstraklasa po godzinach (Krzysztof Marciniak, Piotr Włodarczyk)
20:00. Polsat Sport Extra
Liga holenderska: Skróty meczów (Piotr Przybysz)
20:10. Eurosport 2
2. Bundesliga: Eintracht Brunszwik – VfB Stuttgart (Tomasz Lach)
20:20. TVP Sport
4-4-2 (Dariusz Szpakowski, Maciej Iwański, Jerzy Engel, Piotr Żelazny)
20:30. Polsat Sport
Magazyn 1. ligi (Marcin Feddek, Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński)
20:30. Onet
Magazyn Ekstraklasy (Tomasz Włodarczyk, Maciej Szczęsny, Dariusz Dziekanowski)
20:40. Eleven
La Liga: Deportivo Alaves – Sevilla FC (Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała)
20:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: West Ham United – Chelsea Londyn (Przemysław Pełka, Rafał Nahorny)
21:00. Eleven Sports
Eleven Gol Live (Mateusz Majak, Piotr Dumanowski, Filip Kapica, Mateusz Święcicki, Dominik Guziak, Marcin Pawłowski, Maciej Kruk)
21:30. CANAL+ Sport
Ekstrapaka
22:05. TVP 1
Ekstra Gol (Jacek Kurowski, Piotr Nowak)
Wtorek 07.03.2017
13:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: CSKA Moskwa – Benfica Lizbona (Piotr Domagała, Filip Surma)
15:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Red Bull Salzburg – Atletico Madryt (Michał Kornacki, Wojciech Jagoda)
16:15. CANAL+ Sport
Premier League: Skróty meczów
17:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: FC Barcelona – FC Porto (Piotr Laboga, Leszek Orłowski)
17:55. CANAL+ Sport
Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Zagłębie Lubin (Żelisław Żyżyński, Wojciech Jagoda – z Lublina)
20:00. Polsat Sport Extra
Liga rosyjska: Skróty meczów (Grzegorz Michalewski)
20:10. TVP 3
Porozmawiajmy o sporcie (Stefan Szczepłek, Maciej Petruczenko, Krzysztof Rawa)
20:15. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, Kamil Kosowski, Marcin Baszczyński)
20:25. TVP Sport
Zwarcie (Marek Jóźwik, Paweł Wilkowicz, Kamil Wolnicki, Przemysław Babiarz)
20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: SSC Napoli – Real Madryt (Bartosz Gleń, Tomasz Lipiński – z Neapolu)
20:40. nSport+
Liga Mistrzów: Arsenal Londyn – Bayern Monachium (Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny – z Londynu)
20:40. CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Multiliga (Filip Surma)
21:00. Eleven
La Liga 123: Skróty meczów (Michał Mitrut)
Środa 08.03.2017
13:30. Eleven
Liga belgijska: Skróty meczów (Sebastian Chabiniak)
15:55. nSport+
Liga Młodzieżowa: Real Madryt – Ajax Amsterdam (Piotr Domagała, Wojciech Jagoda)
18:40. Eleven
La Liga: Deportivo La Coruna – Real Betis (Marcin Pawłowski, Marcin Gazda)
20:15. CANAL+
Liga Mistrzów: Studio (Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn, Tomasz Wieszczycki)
20:40. CANAL+
Liga Mistrzów: FC Barcelona – Paris Saint-Germain (Rafał Wolski, Kamil Kosowski – z Barcelony)
20:40. nSport+
Liga Mistrzów: Borussia Dortmund – Benfica Lizbona (Adam Marchliński, Leszek Orłowski)
20:40. CANAL+ Sport
Liga Mistrzów: Multiliga (Cezary Olbrycht)
20:55. CANAL+ Sport 2
Premier League: Manchester City – Stoke City (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)
22:55. TVN 7
Magazyn Ligi Mistrzów (Tomasz Smokowski, Grzegorz Mielcarski)
Onet
English Breakfast (Przemysław Rudzki, Michał Gutka)
Czwartek 09.03.2017
01:40. SportKlub
Copa Libertadores: Flamengo Rio de Janeiro – San Lorenzo (Julian Kowalski)
18:45. CANAL+ Sport
Liga Europy: Studio (Piotr Salak, Krzysztof Przytuła)
18:55. CANAL+ Sport
Liga Europy: FK Rostov – Manchester United (Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)
18:55. Eurosport 1
Liga Europy: FC Kopenhaga – Ajax Amsterdam (Edward Durda, Maciej Terlecki)
18:55. TVP Sport
Liga Europy: APOEL Nikozja – Anderlecht Bruksela (Maciej Iwański)
18:55. 38 nc+
Liga Europy: Multiliga (Mariusz Wróblewski)
21:00. CANAL+ Sport
Liga Europy: Schalke 04 Gelsenkirchen – Borussia Mönchengladbach (Żelisław Żyżyński, Leszek Orłowski)
21:00. CANAL+ Sport 2
Liga Europy: Olympiakos Pireus – Besiktas Stambuł (Filip Surma, Wojciech Jagoda)
21:00. Eurosport 1
Liga Europy: Olympique Lyon – AS Roma (Tomasz Lach, Maciej Żurawski)
21:00. TVP Sport
Liga Europy: Celta Vigo – FK Krasnodar (Tomasz Jasina)
21:00. 38 nc+
Liga Europy: Multiliga (Piotr Karpiński)
23:30. CANAL+ Sport; nSport+
Liga Europy: Skróty meczów (Edward Durda, Krzysztof Bandych)