

Rodak w Widzewie Łódź
Przemysław Rodak odchodzi z pierwszoligowej Pogoni Siedlce. Nowym klubem piłkarza będzie Widzew Łódź występujący w 4. Lidze.
Rodak żegna się z siedleckim klubem po wieloletniej grze. Występował w Pogoni od sezonu 2009/2010, gdy drużyna grała w 3. Lidze łódzko-mazowieckiej. 31-latek rozegrał 182 spotkań, w których zdobył siedem bramek. Zawodnik pełnił również rolę kapitana w siedleckiej Pogoni. W obecnych rozgrywkach na pierwszoligowych boiskach pojawił się czterokrotnie.
Źródło: mkppogonsiedlce.pl
-
AktualnościAncelotti zapowiada zmiany przed meczem z Haiti. Brazylia zagra bez NeymaraNowacki / 19 czerwca 2026, 14:55
-


AktualnościKto sędziuje spotkanie Brazylia - Haiti? Poznaj arbitra tego meczu (20.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 14:47
-


AktualnościSzkocja - Maroko przewidywane składy. Kto zagra? | 20.06.2026Nowacki / 19 czerwca 2026, 14:13
-


AktualnościScaloni przed dylematem napastnika: Martínez czy Álvarez przed meczem z AustriąNowacki / 19 czerwca 2026, 14:07
-

AktualnościUSA – Australia: hit grupy D w Seattle o 21:00Nowacki / 19 czerwca 2026, 13:40
-

AktualnościNeymar nie zagra z Haiti – pozostaje w New Jersey, by przygotować się do meczu ze SzkocjąNowacki / 19 czerwca 2026, 12:58





































