Super Express

Jak podaje Przegląd Sportowy czas trwania kontraktu Marcina Robaka przedłuża się o kolejny rok. Będzie on grał w barwach poznańskiego Lecha przynajmniej do 2018 roku.

Wszystko przez klauzule, która została zapisana w kontrakcie i mówi o przedłużeniu umowy o kolejne 12 miesięcy. Robak od początku był naznaczony kontuzjami i nie grywał zbyt wiele w barwach Kolejorza. Jednak jak już zaczął strzelać, to idzie mu nad wyraz dobrze. Obecnie na półmetku rozgrywek ligowych zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji strzelców mając na koncie 10 bramek. Walka o koronę będzie o tyle ułatwiona, że obecnie liderujący Nemanja Nikolić nie odjedzie zawodnikowi Lecha oraz Konstatinowi Wasiljewowi z Jagiellonii. Wszystko przez transfer Madziara do Chicago Fire.

Były król strzelców będzie miał teraz utrudnioną walkę o pierwszy skład, albowiem do zdrowia powraca kontuzjowany Duńczyk Bille-Nielsen. Trener Bjelica podkreśla, że nie odstawi na boczny tor napastnika ze Skandynawii, więc możemy być pewni, że rywalizacja dobrze wpłynie na morale wszystkich atakujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *