Super Express

Jak podaje Przegląd Sportowy czas trwania kontraktu Marcina Robaka przedłuża się o kolejny rok. Będzie on grał w barwach poznańskiego Lecha przynajmniej do 2018 roku.

Wszystko przez klauzule, która została zapisana w kontrakcie i mówi o przedłużeniu umowy o kolejne 12 miesięcy. Robak od początku był naznaczony kontuzjami i nie grywał zbyt wiele w barwach Kolejorza. Jednak jak już zaczął strzelać, to idzie mu nad wyraz dobrze. Obecnie na półmetku rozgrywek ligowych zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji strzelców mając na koncie 10 bramek. Walka o koronę będzie o tyle ułatwiona, że obecnie liderujący Nemanja Nikolić nie odjedzie zawodnikowi Lecha oraz Konstatinowi Wasiljewowi z Jagiellonii. Wszystko przez transfer Madziara do Chicago Fire.

Były król strzelców będzie miał teraz utrudnioną walkę o pierwszy skład, albowiem do zdrowia powraca kontuzjowany Duńczyk Bille-Nielsen. Trener Bjelica podkreśla, że nie odstawi na boczny tor napastnika ze Skandynawii, więc możemy być pewni, że rywalizacja dobrze wpłynie na morale wszystkich atakujących.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *