Recio kolejnym wzmocnieniem Eibaru? Transfer na ostatniej prostej

MARCA


MARCA informuje, że Recio już niedługo dołączy do ekipy Jose Luisa Mendilibara. Zawodnik trafi na Ipurua na zasadzie wypożyczenia. 

W ciągu kilku dni Eibar powinno ogłosić oficjalne pozyskanie Recio z Leganes. Piłkarz zostanie wypożyczony, zaś Rusznikarze będą mieli opcję pierwokupu w przypadku zadowolenia z usług gracza. Recio zajmie miejsce najprawdopodobniej po Gonzalo Escalante, który latem przeszedł do Lazio. Trener już podkreśla, że widzi go jako defensywnego pomocnika, a jego styl gry idealnie wkomponowuje się do tego co grają na co dzień jego podopieczni.

Recio ma na swoim koncie rozegranych 226. spotkań w La Lidze w barwach Malagi i Leganes. W całej swojej karierze w Hiszpanii pomocnik zdobył łącznie 11 goli. O miejsce w składzie powalczyłby przede wszystkim z Sergio Alvarezem, Papie Diopem oraz Edu Exposito. Pierwszy z nich nie cieszy się uznaniem trenera, jeden z najdroższych transferów klubu okazał się niewypałem. Pozostała dwójka stanowi już realne zagrożenie dla przyszłego Rusznikarza.

Źródło: MARCA


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.