Real wygrywa. Hat-trick Ronaldo

Podopieczni Jose Mourinho w świetnym stylu zrehabilitowali się po ostatnie porażce z Granadą i rozbili przed własną publicznością zespół Sevilli 4-1 (2-0). Po ostatniej bramce samobójczej wczoraj odrodził się Cristiano Ronaldo, który popisał się hat-trickiem!

Wynik spotkania otworzył w 18′ minucie Karim Benzema po dośrodkowaniu Ronaldo z prawej strony i odbitej piłce od obrońcy Sevilli. W 26′ minucie spotkania piękną bramką zza pola karnego popisał się Cristiano Ronaldo i do szatni gospodarze schodzili z dwu-bramkową przewagą.

Na samym początku drugiej połowy swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Ronaldo. Portugalczyk mocnym strzałem posłał piłkę po ziemi w prawy róg bramki pokonując Bato. W dalszej części gry nadal dominowali gospodarze, a szybka kontra wyprowadzona przez Cristiano Ronaldo, który rozegrał piłkę z Higuainem ta wróciła do CR7, który strzelił swoją trzecia bramkę w tym meczu. Sześć minut później Jose Mourinho postanowił zdjąć z boiska Portugalczyk, żeby oszczędzać go na trudny mecz z Manchesterem United w Lidze Mistrzów. Na trzy minuty przed końcem honorową bramkę dla gości zdobył Manu del Moral.

“Królewscy” dzięki wygranej zmniejszyli do czterech punktów swoją stratę do drugiego Atlético.

Real Madrid CF 4-1 Sevilla FC