Real Madryt w cieniu Benfiki!

Benfica Lizbona rozstrzelała Królewskich w organizowanym przez siebie turnieju Eusebio Cup! Gospodarze dali dziś pokaz umiejętności strzeleckich i wygrali 5:2!

Królewscy wyszli na boisko nie najmocniejszym składem. Bardzo młoda obrona nie była w stanie zatrzymać rozpędzonych piłkarzy z Lizbony! Real prowadził w meczu 1:2 jednak trwało to zaledwie 2 minuty i Benfica wyrównała. O losach spotkania zadecydowały pierwsze minuty drugiej połowy kiedy to Orły z Lizbony w przeciągu 5minut strzeliły 2 bramki.

Dla Benfiki to trzeci triumf w Eusebio Cup. Wcześniej triumfowała w 2009 i 2011 roku. Turniej rozgrywany jest od 2008 roku.

Wszystkie bramki obejrzysz tutaj: Benfica – Real

Benfica Lizbona – Real Madryt 5:2 (2:2)
Javi Garcia 1:0 (4)
Callejon 1:1 (18)
Callejon 1:2 (20)
A. Witsel 2:2 (22)
Perez 3:2 (53)
Martins 4:2 (58)