Rafał Ulatowski zwolniony

Trener Rafał Ulatowski nie jest już opiekunem Miedzi Legnica. Z pierwszoligowym klubie był związany od 12 czerwca 2013 roku. Legniczanie po siedmiu kolejkach są czerwoną latarnią I ligi.

Ulatowski to były trener Zagłębia Lubin, GKS Bełchatów, Cracovii i Lechii Gdańsk. 40-letni trener notował ostatnio słabe wyniki, nie miał na koncie w tym sezonie żadnego zwycięstwa, w ekipie znajdują się m.in. Wojciech Łobodziński czy Jakub Grzegorzewski.

Właściciel klubu Andrzej Dadełło odniósł się do zwolnienia trenera: – Tak jest po prostu uczciwie i sprawiedliwie – dla mnie to ważne. Z tą filozofią dotąd radziłem sobie w życiu, poradzę sobie i w Miedzi. Dziękuję trenerowi Ulatowskiemu za jego pracę dla Miedzi i życzę powodzenia w przyszłości.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.