Puchar Polski: Cracovia pokonała Zagłębie

W ćwierćfinałowym meczu Pucharu Polski Zagłębie Sosnowiec przegrało na Ludowym z Cracovią Kraków 1:2. Lider I ligi stracił bramkę w końcówce spotkania.

Dobry mecz w Sosnowcu zagrali gospodarze, którzy nie mieli zamiaru oddawać pola gry rywalowi z Ekstraklasy. Lider 1 ligi miał sporo okazji, jednak zabrakło szczęścia i kliku minut aby wywalczyć remis. Bramkę dającą zwycięstwo Cracovii w 90 minucie zdobył Deniss Rakels.

Rewanż już 19 listopada w Krakowie.

Zagłębie: Wojciech Fabisiak, Marcin Sierczyński, Łukasz Sołowiej (78′ Konrad Budek), Krzysztof Markowski, Żarko Udovicić, Dawid Ryndak, Łukasz Matusiak, Sebastian Dudek, Michał Fidziukiewicz, Martin Pribula, Jakub Arak

Cracovia: Krzysztof Pilarz, Deleu, Hubert Wołąkiewicz, Piotr Polczak (64′ Damian Dąbrowski), Bartosz Rymaniak, Jakub Wójcicki (36′ Mateusz Wdowiak), Miroslav Covilo, Marcin Budziński, Mateusz Cetnarski (83′ Łukasz Zejdler), Deniss Rakels, Erik Jendrisek

Zagłębie Sosnowiec (43′ Michał Fidziukiewicz) – Cracovia Kraków (22′ Miroslav Covilo, 90′ Deniss Rakels) 1:2