PSG inkasuje kolejne trzy puknty. Cudowny gol Ibrahimovicia.

W meczu 10. kolejki Ligue 1 PSG rozbiło Bastię 4:0. Genialne zawody rozegrali dwaj napastnicy gospodarzy: Zlatan Ibrahimović i Edinson Cavani.

Piłkarze z Paryża przez cały mecz byli stroną przewodnią. Od samego początku narzucili swój rytm gry i na bramki nie trzeba było długo czekać.

Już w 10. minucie kapitalnym strzałem piętką w powietrza(!) popisał się Ibracadabra. Szwed, który słynie ze zdobywania nietuzinkowych bramek tym razem zaskoczył nawet samego siebie.
Trzy minuty później było już 2:0. Na listę strzelców ponownie wpisał się Ibrahimović, wykańczając akcję swojego zespołu po rozegraniu rzutu wolnego.

Kolejne dwie bramki padły w drugiej połowie. Ich autorem był Cavani. Urugwajczyk najpierw ośmieszył obrońcę rywala i z ostrego kąta skierował piłkę do siatki, a następnie tuż przed upływem regulaminowego czasu gry ustalił wynik na 4:0.

Paris Saint-Germain – SC Bastia 4:0 (2:0)