

Przyjeżdżając na Reymonta znów musisz się mocno obawiać!
Wisła Kraków dzięki wczorajszemu zwycięstwu nad Śląskiem Wrocław (3:0), ustanowiła rekord klubowy, i już w ósmym kolejnym meczu na własnym stadionie nie straciła bramki!
Ostatnią drużyną, która zdołała strzelić wiślakom gola przy Reymonta, była Jagiellonia Białystok (9 sierpnia). Po Jadze na stadion Wisły przyjeżdżały kolejno ekipy Lecha Poznań, Piasta Gliwice, Lechii Gdańsk, Legii Warszawa, Zagłębia Lubin, Widzewa Łódź , Korony Kielce oraz Śląska Wrocław. Piłkarzowi żadnej z nich, nie udało się choć raz pokonać bramkarza, Michała Miśkiewicza.
Podopieczni Smudy mogą pochwalić się również tym, że w meczach w roli gospodarza, w tym sezonie nie przegrali żadnego spotkania.
Czyżby stadion im. Henryka Reymana w Krakowie powoli odzyskiwał swój dawny blask? Reymonta 22 znów staje się twierdzą!
-
AktualnościPep Guardiola ogłosił odejście z Manchesteru City po sezonie, Enzo Maresca ma podpisać trzyletni kontraktNowacki / 19 maja 2026, 14:09
-


AktualnościMarsylia może zapłacić Arsenalowi za ograniczony czas gry Ethana NwaneriegoNowacki / 19 maja 2026, 13:38
-


AktualnościLiverpool i Adidas zaprezentowali nową domową koszulkę na sezon 2026/27 inspirowaną triumfem 1989/90Nowacki / 19 maja 2026, 13:03
-


AktualnościOficjalnie: wyjściowe składy na mecz Arsenal - Burnley FC (18.05.2026)Nowacki / 18 maja 2026, 20:25
-

AktualnościArka Gdynia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza podstawowe jedenastki. Sprawdź ogłoszone składy (18.05.2026)Nowacki / 18 maja 2026, 18:33
-

AktualnościSensacja na finiszu sezonu: Paris FC pokonał Paris Saint‑Germain 2:1Nowacki / 18 maja 2026, 16:43
































