Problemy kontraktowe Salaha! Chcę płacy jak Ronaldo i De Bruyne

Mohamed Salah

Zdjęcie: Liverpool FC


W roku 2017 do Liverpoolu przeszedł Egipcjanin. Mohamed Salah, bo o nim mowa niespodziewanie, z miejsca stał się najważniejszym zawodnikiem zespołu. Teraz chce za to solidne wynagrodzenie.

Liverpool ma duży problem z Salahem. Chce mieć takie same wynagrodzenie jak Cristiano Ronaldo i Kevin De Bruyne. Z pewnością jest on najlepszym zawodnikiem zespołu, przewodzi w klasyfikacji strzelców Premier League. Klub z Anfield jest budowany jako drużyna, Jurgen Klopp ma zbudować kolektyw. Podwyższenie na taki poziom płacy Salaha mogłoby sprawić, że inne gwiazdy jak Van Dijk czy Mane będą chciały takiej samej pensji. Liverpool nie będzie im mógł powiedzieć, że są gorsi od “Mo”.

Stworzy się komin płacowy, może to mieć słabe skutki dla finansów klSubu. Pojawia się więc możliwość odejścia egipskiego skrzydłowego z drużyny. Kierunek? Jeśli chce mieć dużą płace to pojawia się możliwość PSG. Nie wiem czy taki Inter czy Juventus mogą sobie pozwolić, albo mają chęci płacić Salahowi. W Anglii Salah nie będzie chciał zostać, bo jednak jest związany z Liverpoolem.

Agent piłkarza podał te warunki już w grudniu, wtedy właśnie rozmowy się załamały. Na pewno Salah chciałby zostać na Anfield, jest tu gwiazdą, jednak nie z tymi zarobkami.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.