Prezes Olympique Marsylia pochwalił Arkadiusza Milika. “Bardzo się cieszę z twojego występu”

Milik

Arkadiusz Milik został doceniony przez prezesa klubu, Pablo Longoria, za swój piątkowy występ przeciwko Angers (5:2). – Bardzo się cieszę z twojego występu – napisał na Instagramie włodarz marsylskiej ekipy.

Arkadiusz Milik ma za sobą bardzo trudne tygodnie, którym towarzyszyła niemoc strzelecka. Przełamanie nastąpiło w miniony piątek. Olympique Marsylia wygrał 5:2 z Angers w domowym meczu 23. kolejki Ligue 1, a trzy bramki dla gospodarzy strzelił Arkadiusz Milik. Polski napastnik wpisał się na listę strzelców odpowiednio w 18. 70. i 78. minucie.

Wychowanek Rozwoju Katowice za swój występ na Stade Vélodrome zebrał wiele pozytywnych opinii. Polskiego napastnika pochwalił m.in. prezes klubu, Pablo Longoria.

Bardzo się cieszę z twojego występu. Zasługujesz na to po tym wszystkim, przez co przeszedłeś – napisał na swoim Instagramie prezes marsylskiej ekipy.

Były piłkarz SSC Napoli znalazł się w jedenastce 20. kolejki Ligue 1 przygotowanej przez dziennik “L’Equipe”. Milik otrzymał notę “9” w “10” punktowej skali.

Strzelił trzy gole, to nie jest jeszcze najwyższa forma, ale wkrótce zobaczymy jego najlepszą wersję – podsumował trener Jorge Sampaoli.

Arkadiusz Milik w tym sezonie rozegrał łącznie 21 meczów, w których strzelił 13 bramek. Na boisku spędził ponad 1300 minut.