Premier League: Porażka Chelsea na Stamford Bridge, Anthony Elanga bohaterem Nottingham Forest

chelseafc.com

Rezerwowy Anthony Elanga strzelił swojego pierwszego gola w Nottingham Forest i zapewnił zwycięstwo nad Chelsea (1:0) na Stamford Bridge w Premier League.

21-letni Szwed został wprowadzony w doliczonym czasie gry w pierwszej połowie po kontuzji Danilo. W 48. minucie dobiegł do podania Taiwo Awoniyi’ego i trafił do siatki. Jeszcze Nicolas Jackson nie wykorzystał wspaniałej okazji na wyrównanie w ostatnim kwadransie.

Pomimo dominacji w posiadaniu piłki przez The Blues, to zostali ukarani za to, że nie wykorzystali swoich okazji. Drugie zwycięstwo w czterech meczach zapewniło gościom Steve’a Coopera dziewiąte miejsce w tabeli, podczas gdy Chelsea spadła na jedenastą lokatę.

Chelsea FC – Nottingham Forest 0:1 (0:0)