PP: Zagłębie awansowało do ćwierćfinału

Zagłębie Lubin w 1/8 finału PP wygrało wyjazdowe spotkanie z pierwszoligowym GKS Tychy 1:0 i awansowało do ćwierćfinału Pucharu Polski. W 1/4 finału zmierzy się ze zwycięzcą rywalizacji Sandecja Nowy Sącz – Widzew Łódź.

Autorem jedynej bramki został rezerwowy Arkadiusz Piech, który pojawił się na placu gry od początku drugiej połowy. Goście mieli dużo dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, ale nie potrafili pokonać doskonale interweniującego tego dnia Piotra Misztala. W 39. minucie piłka po strzale Michala Papadopulosa trafiła w słupek.

GKS Tychy – Zagłębie Lubin 0:1 (0:0)