mondo.rs

Były napastnik reprezentacji Francji i Liverpoolu zapowiedział chęć powrotu do zawodowej piłki nożnej, ma to nastąpić niecały rok po operacji wymiany stawu biodrowego. 

35-latek nie grał poważnie w piłkę od czasu ostatniego spotkania sezonu 2014/15 Ligue 1 w barwach Bastii. Francuz cierpiał na chroniczne problemy biodrowe i po operacji wrócił do Auxerre, gdzie swoją grą zasłynął w latach 1999-2004.

Od tamtej pory zawodnik trenował z zespołami młodzieżowymi oraz rezerwami, spędził też okres przygotowawczy z pierwszym zespołem.

„Idzie mi coraz lepiej, nie czuję już bólu i nie mam problemów z ruchem w stawie. To zaskakujące. W ubiegłym tygodniu trenowałem z pierwszym składem i szło mi całkiem dobrze, myślę ,że w najbliższych tygodniach będę trenował właśnie z nimi a potem zobaczymy co dalej.”- powiedział Cisse

Djibril chętnie pozostanie w Auxerre: „Powiedziałem już, że byłoby to dla mnie zaszczytem znów zagrać dla tego klubu, to właśnie Auxerre zaprowadziło mnie tam gdzie jestem dziś.”

„Fajnie by było gdybym mógł odwdzięczyć się za to wszystko co mi tu dano ale są tu ludzie którzy zadecydują czy będę im w jakikolwiek sposób potrzebny czy nie.”

Auxerre jest w tej chwili przedostatnią drużyną Ligue 2 i każda pomoc będzie mile widziana.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.