Porażka Lecha w sparingu z Dynamem Kijów

wp.pl

Lech zainaugurował pobyt na Hiszpańskim obozie, od porażki w sparingu z Dynamem Kijów 2-0. Tak jak pierwsza połowa była wyrównana. Tak w drugiej do głosu częściej dochodzili zawodnicy z Ukrainy. W skutek ekipa z Kijowa objęła prowadzenie już 8 minut po wznowieniu gry. Na listę strzelców wpisał się wprowadzony w przerwie Junior Moraes. Wynik meczu ustalił w dziewięćdziesiątej minucie Sergey Myakushko. Ex-lechita, Łukasz Teodorczyk, w tym spotkaniu rozegrał 45 minut. Raz uderzał groźnie na bramkę, lecz Jasmin Burić wykazał się niesamowitą paradą.

Bramki: Moraes (53), Myakushko (90)

Lech Poznań: Jasmin Burić – Tomasz Kędziora (46. Gergo Lovrencsics), Paulus Arajuuri, Marcin Kamiński, Tamas Kadar – Łukasz Trałka, Abdul Aziz Tetteh – Sisi (46. Dawid Kownacki), Karol Linetty, Szymon Pawłowski – Maciej Gajos (70. Darko Jevtić)

Dynamo Kijów: Oleksandr Shovkovsky – Domagoj Vida (62. Vitorino Antunes), Yevgen Kharcheridi, Alexander Dragović, Vitorino Antunes (30. Danilo Silva) – Miguel Veloso (62. Vitalyi Buyalskii), Serhiy Rybalka (77. Radosav Petrovic) – Vitalyi Buyalski (30. Denys Garmash), Derlis Gonzales, Oleg Gusiev (74. Sergey Myakushko) – Łukasz Teodorczyk (46. Junior Moraes)