Polacy za granicą: 15-21.01.2016

Przegląd występów Polaków grających w ligach zagranicznych.

 

Bartosz Białkowski (Ipswich Town FC)
Ipswich 1-1 Preston – ławka rezerwowych
Portsmouth 2-1 Ipswich – 90 minut

Piotr Malarczyk (Ipswich Town FC)
Ipswich 1-1 Preston – ławka rezerwowych
Portsmouth 2-1 Ipswich – druga żółta kartka w 77′

Krystian Bielik (Arsenal FC)

Artur Boruc (AFC Bournemouth)
Bournemouth 3-0 Norwich – 90 minut

Artur Krysiak (Yeovil Town FC)
Morecambe 2-1 Yeovil – 90 minut
Yeovil 4-5 rz.k. (1-1) Carlisle

Tomasz Kuszczak (Birmingham City FC)
Derby 0-3 Birmingham – 90 minut

Maksymilian Stryjek (Sunderland AFC)

Marcin Wasilewski (Leicester City)
Aston Villa 1-1 Leicester – ławka rezerwowych
Leicester 0-2 Tottenham – 90 minut

Michał Żyro (Wolverhampton Wanderers)
Wolves 1-3 Cardiff – 90 minut, gol 40′

Łukasz Fabiański (Swansea City AFC)
Swansea 1-0 Watford – 90 minut

Łukasz Gikiewicz (Al-Wehda Club)

Adrian Mierzejewski (Al-Nassr Rijad)

Filip Starzyński (KSC Lokeren Oost-Vlaanderen)
Lokeren 0-2 St. Liege – ławka rezerwowych

Rafał Wolski (KV Mechelen)
Westerlo 3-2 KV Mechelen – zmieniony w 78′, asysta 77′

Roger Guerreiro (Villa Nova AC)

Mateusz Zahara (Henan Jianye)

Adam Marciniak (AÉK Larnaka)
AEK Larnaca 0-2 AEL Limassol – 90 minut

Mateusz Taudul (AÉK Larnaka)
AEK Larnaca 0-2 AEL Limassol – ławka rezerwowych

Mateusz Piątkowski (APÓEL Nikozja)
APOEL 3-0 Paralimni – ławka rezerwowych

Łukasz Skowron (AÉL Limassol)
AEK Larnaca 0-2 AEL Limassol – poza kadrą
Ayia Napa 1-2 AEL Limassol – poza kadrą

Arkadiusz Piech (AÉL Limassol)
AEK Larnaca 0-2 AEL Limassol – zmieniony w 58′
Ayia Napa 1-2 AEL Limassol – poza kadrą

Piotr Parzyszek (Randers FC)

Patryk Wolański (FC Midtjylland)

Kamil Wilczek (Brondbyernes IF)

Kamil Grosicki (Stade Rennais FC)
Troyes 2-4 Rennes – wszedł w 76′, gol 81′
Rennes 1-3 Bourg Peronnas – 90 minut

Krzysztof Król (AÉL Kallonís)
Asteras T. 3-1 Kalloni – poza kadrą

Radosław Majewski (AS Véria)
PAOK 2-1 Veria – 90 minut, gol 65′

Paweł Bochniewicz (Granada CF)
Granada B 2-2 Linares – 90 minut

Grzegorz Krychowiak (Sevilla FC)
Sevilla 2-1 Malaga – 90 minut
Sevilla 2-0 Mirandes – wszedł w 82′

Cezary Wilk (Real Zaragoza CD)
Zaragoza 1-0 Llagostera – poza kadrą

Filip Bednarek (FC Utrecht)
Groningen 1-4 Utrecht – ławka rezerwowych

Wojciech Golla (NEC Nijmegen)
Nijmegen 1-0 Willem II – 90 minut, żółta kartka

Filip Kurto (SBV Excelsior Rotterdam)
Graafschap 2-0 Excelsior – ławka rezerwowych

Arkadiusz Milik (AFC Ajax)
Den Haag 0-1 Ajax – zmieniony w 83′

Ludovic Obraniak (Maccabi Hajfa)
M. Haifa 2-0 H. Raanana – wszedł w 58′

Krzysztof Kamiński (Júbilo Iwata)

Damien Perquis (Toronto FC)

Sebastian Boenisch (TSV Bayer 04 Leverkusen)

Piotr Ćwielong (VfL Bochum 1848)

David Niepsuj (VfL Bochum 1848)

Rafał Gikiewicz (Eintracht Braunschweig)

Adam Matuszczyk (Eintracht Braunschweig)

Mateusz Klich (1.FC Kaiserslautern)

Kacper Przybyłko (1.FC Kaiserslautern)

Martin Kobylański (SV Werder Bremen 1899 II)

Rafał Kazior (SV Werder Bremen 1899 II)

Jakub Kosecki (SV Sandhausen)

Robert Lewandowski (FC Bayern München)

Paweł Olkowski (1.FC Köln)

Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund)

Eugen Polanski (TSG 1899 Hoffenheim)

Artur Sobiech (Hannover 96)

Waldemar Sobota (FC Sankt Pauli)

Sebastian Tyrała (FC Rot-Weiß Erfurt)

Przemysław Tytoń (VfB Stuttgart 1893)

Łukasz Załuska (SV Darmstadt 98)

Oskar Zawada (VfL Wolfsburg)

Piotr Leciejewski (SK Brann)

Paweł Dawidowicz (SL e Benfica B)
Penafiel 1-0 Benfica B – 90 minut

Paweł Kieszek (GD Estoril-Praia)
Estoril 1-2 Benfica – 90 minut

Janusz Gol (Amkar Perm)

Maciej Rybus (Tieriek Grozny)

Marcin Komorowski (Tieriek Grozny)

Marcin Kowalczyk (FK Tosno)

Błażej Augustyn (Heart of Midlothian FC)
Hearts 6-0 Motherwell – 90 minut, żółta kartka

Michał Szromnik (Dundee United FC)
Dundee Utd 1-4 Celtic – poza kadrą

Marcin Gostomski (Rangers FC)
Rangers 4-1 Livingston – poza kadrą

Daniel Dziwniel (FC Sankt Gallen)

Adam Stachowiak (Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Kulübü)
Gaziantep BB 1-2 Balikesirspor – 90 minut

Łukasz Szukała (Osmanlispor FK)
Kayserispor 1-0 Osmanlispor – poza kadrą

Patryk Tuszyński (Çaykur Rizespor Kulübü)
Rizespor 2-3 Genclerbirligi – poza kadrą
Bucaspor 3-2 Rizespor – poza kadrą

Łukasz Teodorczyk (Dynamo Kijów)

Adrian Cieślewicz (The New Saints FC)
Connah’s Q. 2-0 TNS – zmieniony w 80′

Jakub Błaszczykowski (ACF Fiorentina)
AC Milan 2-0 Fiorentina – ławka rezerwowych

Kamil Glik (Torino FC)
Torino 4-2 Frosinone – 90 minut
Sassuolo 1-1 Torino – 90 minut, żółta kartka

Tomasz Kupisz (Brescia Calcio)
Brescia 2-1 Cesena – 90 minut

Igor Łasicki (SS Maceratese 1922)
Maceratese 0-0 Lupa Roma – ławka rezerwowych

Bartosz Salamon (Cagliari Calcio)
Crotone 3-1 Cagliari – 90 minut

Łukasz Skorupski (Empoli FC)
Chievo 1-1 Empoli – 90 minut

Piotr Zieliński (Empoli FC)
Chievo 1-1 Empoli – zmieniony w 88′

Wojciech Szczęsny (AS Roma)
AS Roma 1-1 Verona – 90 minut

Thiago Cionek (US Citta di Palermo)
Genoa 4-0 Palermo – ławka rezerwowych

Paweł Wszołek (Hellas Verona FC)
AS Roma 1-1 Verona – zmieniony 73′, wywalczony rzut karny 61′


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *