Polacy za granicą: 12-18.02.2016
Przegląd występów Polaków grających w ligach zagranicznych.
Bartosz Białkowski (Ipswich Town FC)
Bristol City 2-1 Ipswich – 90 minut
Piotr Malarczyk (Ipswich Town FC)
Bristol City 2-1 Ipswich – poza kadrą
Krystian Bielik (Arsenal FC)
–
Artur Boruc (AFC Bournemouth)
Bournemouth 1-3 Stoke – 90 minut
Artur Krysiak (Yeovil Town FC)
Hartlepool 2-1 Yeovil – 90 minut
Tomasz Kuszczak (Birmingham City FC)
Rotherham 0-0 Birmingham – 90 minut
Maksymilian Stryjek (Sunderland AFC)
Sunderland U21 3-2 Middlesbrough U21 – 90 minut
Marcin Wasilewski (Leicester City)
Arsenal 2-1 Leicester – wszedł w 58′, żółta kartka
Michał Żyro (Wolverhampton Wanderers)
Wolves 1-2 Preston – poza kadrą
Łukasz Fabiański (Swansea City AFC)
Swansea 0-1 Southampton – 90 minut
Adrian Mierzejewski (Al-Nassr Rijad)
Al Nasr Riyadh 1-1 Al Ahli SC – 90 minut
Rafał Wolski (KV Mechelen)
St. Truiden 0-3 KV Mechelen – poza kadrą
Roger Guerreiro (Villa Nova AC)
Villa Nova MG 1-2 America Mineiro – poza kadrą
Mateusz Zahara (Henan Jianye)
–
Adam Marciniak (AÉK Larnaka)
AEK Larnaca 1-0 Anorthosis – poza kadrą
Anorthosis 2-2 AEK Larnaca – poza kadrą
Mateusz Taudul (AÉK Larnaka)
AEK Larnaca 1-0 Anorthosis – ławka rezerwowych
Anorthosis 2-2 AEK Larnaca – ławka rezerwowych
Mateusz Piątkowski (APÓEL Nikozja)
APOEL 2-0 Omonia – ławka rezerwowych
Aris 1-3 APOEL – ławka rezerwowych
Łukasz Skowron (AÉL Limassol)
AEL Limassol 4-0 Doxa – poza kadrą
Arkadiusz Piech (AÉL Limassol)
AEL Limassol 4-0 Doxa – zmieniony w 75′, gol 24′
Patryk Wolański (FC Midtjylland)
Midtjylland 2-1 Manchester Utd – poza kadrą
Kamil Wilczek (Brondbyernes IF)
–
Kamil Grosicki (Stade Rennais FC)
Rennes 1-0 Angers – wszedł w 73′
Krzysztof Król (AÉL Kallonís)
Kalloni 1-1 Panionios – poza kadrą
Radosław Majewski (AS Véria)
Atromitos 0-0 Veria – 90 minut
Paweł Bochniewicz (Granada CF)
Granada B 2-2 Almeria B – 90 minut
Grzegorz Krychowiak (Sevilla FC)
Sevilla 2-0 Las Palmas – poza kadrą
Sevilla 3-0 Molde – poza kadrą
Cezary Wilk (Real Zaragoza CD)
Cordoba 0-2 Zaragoza – poza kadrą
Filip Bednarek (FC Utrecht)
Cambuur 0-2 Utrecht – ławka rezerwowych
Wojciech Golla (NEC Nijmegen)
Nijmegen 0-3 PSV – 90 minut
Filip Kurto (SBV Excelsior Rotterdam)
Excelsior 2-4 Den Haag – zmieniony w 16′
Arkadiusz Milik (AFC Ajax)
Groningen 1-2 Ajax – wszedł w 70′
Piotr Parzyszek (vbv De Graafschap)
Willem II 0-0 Graafschap – poza kadrą
Oskar Zawada (FC Twente)
Roda 0-1 Twente – wszedł w 86′
Ludovic Obraniak (Maccabi Hajfa)
B. Jerusalem 3-0 M. Haifa – zmieniony w 45′, żółta kartka
Krzysztof Kamiński (Júbilo Iwata)
–
Damien Perquis (Toronto FC)
–
Sebastian Boenisch (TSV Bayer 04 Leverkusen)
Darmstadt 1-2 Leverkusen – poza kadrą
Sporting 0-1 Leverkusen – poza kadrą
Piotr Ćwielong (VfL Bochum 1848)
Nurnberg 1-1 Bochum – poza kadrą
Rafał Gikiewicz (Eintracht Braunschweig)
Braunschweig 1-0 Bielefeld – 90 minut
Adam Matuszczyk (Eintracht Braunschweig)
Braunschweig 1-0 Bielefeld – 90 minut
Mateusz Klich (1.FC Kaiserslautern)
Paderborn 0-4 Kaiserslautern – 90 minut, gol 56′
Kacper Przybyłko (1.FC Kaiserslautern)
Paderborn 0-4 Kaiserslautern – poza kadrą
Rafał Kazior (SV Werder Bremen 1899)
Dresden 2-1 Bremen II – 90 minut
Jakub Kosecki (SV Sandhausen)
Heidenheim 1-1 Sandhausen – poza kadrą
Robert Lewandowski (FC Bayern München)
Augsburg 1-3 Bayern – 90 minut, 2 gole 15′ 62′
Maik Lukowicz (FC Hansa Rostock)
Rostock 3-0 Aalen – poza kadrą
Paweł Olkowski (1.FC Köln)
Koln 3-1 Frankfurt – ławka rezerwowych
Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund)
Dortmund 1-0 Hannover – 90 minut
Dortmund 2-0 FC Porto – 90 minut, gol 6′
Eugen Polanski (TSG 1899 Hoffenheim)
Bremen 1-1 Hoffenheim – wszedł w 82′
Artur Sobiech (Hannover 96)
Dortmund 1-0 Hannover – 90 minut
Waldemar Sobota (FC Sankt Pauli)
St. Pauli 1-0 RB Leipzig – zmieniony w 84′
Sebastian Tyrała (FC Rot-Weiß Erfurt)
Stuttgart II 1-2 Erfurt – 90 minut
Przemysław Tytoń (VfB Stuttgart 1893)
Stuttgart 2-0 Hertha – 90 minut
Łukasz Załuska (SV Darmstadt 98)
Darmstadt 1-2 Leverkusen – ławka rezerwowych
Piotr Leciejewski (SK Brann)
–
Łukasz Jarosiński (Stromsgodset IF)
–
Paweł Dawidowicz (SL e Benfica)
Academico Viseu 2-2 Benfica B – 90 minut
Benfica B 2-1 Aves – 90 minut
Paweł Kieszek (GD Estoril-Praia)
Estoril 2-1 Tondela – 90 minut
Maciej Makuszewski (Vitória FC Setúbal)
Guimaraes 2-2 Setubal – zmieniony w 63′, żółta kartka
Janusz Gol (Amkar Perm)
–
Maciej Rybus (Tieriek Grozny)
–
Marcin Komorowski (Tieriek Grozny)
–
Marcin Kowalczyk (FK Tosno)
–
Błażej Augustyn (Heart of Midlothian FC)
Hibernian 1-0 Hearts – druga żółta kartka w 76′
Michał Szromnik (Dundee United FC)
Dundee Utd 0-3 Motherwell – poza kadrą
Marcin Gostomski (Rangers FC)
Alloa 1-1 Rangers – poza kadrą
Kilmarnock 1-2 Rangers – poza kadrą
Daniel Dziwniel (FC Sankt Gallen)
–
Paweł Cibicki (Jönköpings Södra IF)
–
Łukasz Gikiewicz (Ratchaburi FC)
–
Adam Stachowiak (Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Kulübü)
Altinordu 0-0 Gaziantep BB – 90 minut
Łukasz Szukała (Osmanlispor FK)
Konyaspor 1-1 Osmanlispor – poza kadrą
Patryk Tuszyński (Çaykur Rizespor Kulübü)
Sivasspor 2-1 Rizespor – 90 minut, asysta 60′, żółta kartka
Łukasz Teodorczyk (Dynamo Kijów)
–
Adrian Cieślewicz (The New Saints FC)
Newtown 0-6 TNS – 90 minut, gol 24′
Michał Nalepa (Ferencvárosi TC)
Bekescsaba 0-1 Ferencvaros – 90 minut, żółta kartka
Jakub Błaszczykowski (ACF Fiorentina)
Fiorentina 2-1 Inter – ławka rezerwowych
Fiorentina 1-1 Tottenham – zmieniony w 62′, asysta 59′
Kamil Glik (Torino FC)
Palermo 1-3 Torino – 90 minut, żółta kartka
Tomasz Kupisz (Brescia Calcio)
Brescia 2-2 Ascoli – 90 minut, asysta 83′
Igor Łasicki (AC Rimini 1912)
Rimini 2-0 Siena – poza kadrą
Bartosz Salamon (Cagliari Calcio)
Latina 1-3 Cagliari – 90 minut
Łukasz Skorupski (Empoli FC)
Empoli 1-2 Frosinone – 90 minut
Piotr Zieliński (Empoli FC)
Empoli 1-2 Frosinone – 90 minut
Wojciech Szczęsny (AS Roma)
Carpi 1-3 AS Roma – 90 minut
AS Roma 0-2 Real Madryt – 90 minut
Thiago Cionek (US Citta di Palermo)
Palermo 1-3 Torino – ławka rezerwowych
Dominik Furman (Hellas Verona FC)
–
Paweł Wszołek (Hellas Verona FC)
–